Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mid developer

CARUMA sp. z o.o.O firmie

5 00010 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Lubelska 32e
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Kontrakt B2B
  • Specjalista

CARUMA sp. z o.o.

Lubelska 32e

Olsztyn

Jesteśmy młodą firmą składającą się z Zespołu o dużym i bogatym doświadczeniu. Od wielu lat zajmujemy się przedsięwzięciami z zakresu zarządzania projektami infrastrukturalnymi, informatycznymi oraz szkoleniowymi. Mamy w swoim portfolio min, implementację rozwiązań w zakresie technologii blockchain, systemów rozproszonych oraz aplikacji mobilnych. Współpracujemy z partnerami w zakresie integracji rozwiązań IoT, tworzenia narzędzi wspomagających procesy biznesowe w organizacji.

Twój zakres obowiązków:

  • Projektowanie oraz wdrażanie nowego oprogramowania,
  • Rozwiązywanie problemów w aplikacjach i naprawa błędów,
  • Projektowanie i wdrażanie wydajnej integracji danych i struktury zapytań do obsługi systemów współpracujących z publicznym Blockchain tj. Ethereum, Waves,
  • Udział w opracowywaniu koncepcji oraz planowaniu nowych modułów i funkcjonalności,
  • Dbanie o jakość tworzonego kodu,
  • Udział w innowacyjnych projektach m.in. z tematyki rozwiązań opartych o Blockchain;

Nasze wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość języków Java Script/Type Script/React.js,
  • Dobra znajomość React Native
  • Znajomość baz danych (MySql/PostrgreSql),
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość Jest/Mocha lub innego narzędzia do testowanie kodu w JS,
  • Mile widziane: Vue.js, PWA Headless, Nest.js, Technologia blockchain (Solidity, RIDE);

To oferujemy:

  • Praca w dynamicznym, międzynarodowym środowisku,
  • Stabilne, stałe zatrudnienie w oparciu o umowy B2B,
  • Szkolenia wstępne,
  • Realna możliwość rozwoju w kierunku lidera zespołu programistów lub lidera technologicznego,

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne