Oferta pracy

Kongsberg Maritime Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Księcia Ziemowita 10, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Kongsberg Maritime Poland Sp. z o.o.

Księcia Ziemowita 10

Szczecin

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Docker

  • Azure DevOps

Mile widziane

  • Git

  • TFS

  • SVN

  • Python

  • YAML

  • Bash

  • JavaScript

  • PowerShell

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie, zarządzanie, harmonizacja i utrzymanie firmowej infrastruktury CI/CD

  • Wdrażanie optymalizacji i usprawnień

  • Podwyższanie jakości i rozwój produktów

  • Śledzenie procesu wydawania oprogramowania

  • Czynna współpraca z norweskim zespołem technicznym

Nasze wymagania

  • Znasz procesy CI/CD oraz architekturę mikroserwisów

  • Masz doświadczenie w pracy dockerem i orkiestratorami kontenerów

  • Rozumiesz działanie Azure DevOps i jego API

  • Posiadasz praktyczne umiejętności w podejściu IaC

  • Poruszasz się swobodnie w systemach Windows i Linux

  • Znasz zagadnienia sieciowe

  • Dobrze posługujesz się technicznym językiem angielskim

  • Znasz zasady działania GIT, TFS lub SVN

  • Piszesz kod w języku Python, YAML, JS, Bash lub PoweShell

To oferujemy

  • jesteśmy zwycięzcą Great Place To Work 2020,

  • jesteśmy zwycięzcą Great Place To Work 2020 dla Millenialsów

  • jesteśmy Rzecznikiem Standardu Etyki

  • jesteśmy Pracodawcą Pomorza Roku 2018

  • mamy świetną atmosferę w pracy

  • oferujemy atrakcyjne warunki finansowe oraz stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • mamy komfortowe biuro, fajnych szefów i współpracowników

  • inwestujemy w podnoszenie kwalifikacji i rozwój zawodowy (pakiet szkoleń, dofinasowanie nauki, kurs norweskiego w siedzibie firmy, online kursy angielskiego i niemieckiego, także dla członków rodziny)

  • wspieramy naszych pracowników w rozwijaniu pasji i zainteresowań pozazawodowych

  • dbamy o work-life balance

  • pracujemy w elastycznych godzinach

  • wyposażamy pracowników w pełny komplet narzędzi do pracy

  • oferujemy pakiet relokacyjny

  • mamy bogaty pakiet benefitów

Oferujemy niebanalną pracę w wyjątkowej atmosferze w firmie istniejącej ponad 200 lat na rynku. Jako Product House, pracujemy nad zaawansowanymi rozwiązaniami dla branży morskiej. Tworzymy własne produkty i jesteśmy zaangażowani w pełen cykl życia naszego oprogramowania. Oferujemy znacznie więcej niż tylko posadę – przede wszystkim stawiamy na rozwój i samodoskonalenie!

Przewiń do profilu firmy

My oraz nasze produkty