Oferta pracy

Mid Full-Stack Developer

OMNILOGY sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Kotlin

  • TypeScript

  • D3.js

  • Java

  • Mikroserwis

  • Git

  • Vert.x

  • Docker

  • CD/CI

  • React.js

  • Jenkins

O projekcie

Projekt związany jest z rozwojem analityki User Experience oraz Session Recordingiem. Tworzymy własną platformę do monitorowania procesów i zachowań użytkowników w kanałach WWW. Naszym celem jest dostarczenie tego rozwiązania do klientów, którzy nie mogą korzystać z takich danych w dużej skali z uwagi na ograniczenia Security, GDPR. itd.

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i tworzenie aplikacji w oparciu o Vert.x, TypeScript, React, D3.js.

  • Modyfikowanie istniejących już komponentów i serwisów.

  • Dbanie o estetykę i użyteczność komponentów na projektowanych stronach .

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka Kotlin.

  • Bardzo dobra znajomość technologii TypeScript, React, D3.js.

  • Bardzo dobra znajomość GIT.

  • Dobra znajomość Vert.x.

  • Znajomość Dockera i CD/CI.

  • Umiejętność pracy ze standardem REST.

  • Chęć do nauki nowych bibliotek i frameworków.

  • Umiejętność myślenia analitycznego i kreatywnego podejścia do rozwiązywania problemów.

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę.

  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy ze Sketchem.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • agile
  • scrum
  • kanban

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijających się projektach.

  • Kreatywne stanowisko pracy, które pozwoli Ci się rozwijać.

  • Przyjazną atmosferę pracy.

  • Możliwość wyjazdów na eventy/konferencje IT.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy