Administratorem danych jest Services VOX sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Czerwonaku (62-004) przy ul. Gdyńskiej 143, z którym można skontaktować się listownie pod wskazanym powyżej adresie lub elektronicznie na adres [email protected] Państwa dane osobowe będą przetwarzane na potrzeby przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji oraz uwzględnienia Państwa aplikacji w przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez administratora, jeżeli wyraziliście na to zgodę. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wycofania zgody oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Grupa Kapitałowa VOX

Mid Full Stack PHP Developer

Grupa Kapitałowa VOXO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 18 dni
    do: 7 lis 2020
  • Praca zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • HTML

  • JavaScript

  • CSS

  • Git

Mile widziane

  • Angular.js

  • Bootstrap

O projekcie

Rozwój Grupy VOX

omnichannel

e-commerce

VOXBOX - https://www.vox.pl/projekty-voxbox

Wraz z rozwojem narzędzi takich jak VOXBOX oraz dalszego rozwoju e-commerce w systemie omnichannel, rozszerzamy zespół o kilka Osób wspierających nas jako Mid Full Stack PHP Developer.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i wdrażanie aplikacji webowych oraz pomocą w utrzymaniu i rozwoju istniejących

  • Integracja aplikacji webowych z innymi aplikacjami i usługami wewnętrznymi i zewnętrznymi

  • Bieżące wsparcie użytkownika dla tworzonych i rozwijanych systemów

  • Udział w projektowaniu aplikacji oraz nowych funkcjonalności

  • Współpraca w ramach analizy i testowania aplikacji webowych

  • Przygotowanie specyfikacji, szacowanie pracochłonności zadań dla celów ofertowych

Nasze wymagania

  • Umiejętność programowania w PHP oraz znajomość frameworka PHP Symfony 3+

  • Biegłość w technologii front-end (HTML, CSS, JavaScript, Bootstrap, AngularJS)

  • Wiedza praktyczna z zakresu bazy danych MySQL/MariaDb

  • Doświadczenie z systemem kontroli wersji GIT

  • Umiejętność pracy z systemem Linux (nie będziesz musiał administrować serwerami - mamy własnych administratorów)

  • Minimum 2 lata doświadczenia komercyjnego w tworzeniu aplikacji webowych

  • Chęć rozwoju – nie jesteśmy korporacją, nie szufladkujemy Ciebie do kilku wycinkowych zadań, jeśli chcesz poznawać inne procesy

  • Samodzielność i świetna organizacja pracy własnej – Twój styl pracy ma być Twoim stylem pracy

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • agile

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • konferencje w Polsce

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

To oferujemy

  • Możliwość zdobywania ciekawych doświadczeń i rozwoju zawodowego,

  • Współpracę ze zgranym i dynamicznym zespołem,

  • Pracę w stabilnej firmie na rynku o ciekawej kulturze organizacyjnej

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Tak się u nas pracuje