Oferta pracy

Mid Full Stack PHP Developer

Grupa Kapitałowa VOXO firmie

  • Wrocław, Wrocław

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • HTML

  • JavaScript

  • CSS

  • Git

Mile widziane

  • Angular.js

  • Bootstrap

O projekcie

Rozwój Grupy VOX

omnichannel

e-commerce

VOXBOX - https://www.vox.pl/projekty-voxbox

Wraz z rozwojem narzędzi takich jak VOXBOX oraz dalszego rozwoju e-commerce w systemie omnichannel, rozszerzamy zespół o kilka Osób wspierających nas jako Mid Full Stack PHP Developer.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i wdrażanie aplikacji webowych oraz pomocą w utrzymaniu i rozwoju istniejących

  • Integracja aplikacji webowych z innymi aplikacjami i usługami wewnętrznymi i zewnętrznymi

  • Bieżące wsparcie użytkownika dla tworzonych i rozwijanych systemów

  • Udział w projektowaniu aplikacji oraz nowych funkcjonalności

  • Współpraca w ramach analizy i testowania aplikacji webowych

  • Przygotowanie specyfikacji, szacowanie pracochłonności zadań dla celów ofertowych

Nasze wymagania

  • Umiejętność programowania w PHP oraz znajomość frameworka PHP Symfony 3+

  • Biegłość w technologii front-end (HTML, CSS, JavaScript, Bootstrap, AngularJS)

  • Wiedza praktyczna z zakresu bazy danych MySQL/MariaDb

  • Doświadczenie z systemem kontroli wersji GIT

  • Umiejętność pracy z systemem Linux (nie będziesz musiał administrować serwerami - mamy własnych administratorów)

  • Minimum 2 lata doświadczenia komercyjnego w tworzeniu aplikacji webowych

  • Chęć rozwoju – nie jesteśmy korporacją, nie szufladkujemy Ciebie do kilku wycinkowych zadań, jeśli chcesz poznawać inne procesy

  • Samodzielność i świetna organizacja pracy własnej – Twój styl pracy ma być Twoim stylem pracy

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • agile

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • konferencje w Polsce

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

To oferujemy

  • Możliwość zdobywania ciekawych doświadczeń i rozwoju zawodowego,

  • Współpracę ze zgranym i dynamicznym zespołem,

  • Pracę w stabilnej firmie na rynku o ciekawej kulturze organizacyjnej

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy