Mid Full Stack PHP Magento Developer

Alpaca StudioO firmie

6 000‐14 000 zł netto (+ VAT) / mies.
  • pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista (Mid / Regular)
Jesteśmy omnichannelową agencją marketingową, która łączy w sobie kompetencje studia kreatywnego, firmy konsultingowej i software house’u.

Realizujemy zintegrowaną obsługę opartą o przemyślaną strategię, pomysłową kreację, nowoczesne technologie oraz najwyższej jakości produkcję. Jesteśmy nastawieni na osiąganie konkretnych rezultatów biznesowych dla naszych Klientów.
Mid - Senior Full Stack PHP Magento Developer
Warszawa lub praca zdalna na terenie całej Polski

Opis stanowiska:

  • Wdrażanie kompleksowych rozwiązań e-commerce na platformie Magento
  • Tworzenie niestandardowych modułów Magento
  • Programowanie wydajnego, testowalnego kodu wielokrotnego użytku
  • Opracowanie dokumentacji projektowej w języku polskim i angielskim
  • Przygotowanie specyfikacji, szacowanie pracochłonności zadań dla celów ofertowych

Wymagania:

  • Minimum 4 lata doświadczenia w programowaniu w PHP na platformie Magento
  • Dobra znajomość PHP7, w tym architektury MVC (w szczególności Zend)
  • Dobra znajomość technologii front-end (HTML, CSS, JavaScript, Knockout.js)
  • Dobra znajomość MySQL
  • Doświadczenie w pracy z REST i SOAP APIs
  • Doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji GIT
  • Znajomość tematyki e-commerce
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność samoorganizacji, planowania, pracy zespołowej

Dodatkowe atuty:

  • Certyfikat Magento Certified Developer Plus
  • Doświadczenie w pracy z Code Review
  • Doświadczenie w pracy z PIM (Akeneo lub Pimcore)
  • Wykształcenie w zakresie technologii informatycznych lub podobnych

Oferujemy:

  • Stabilną, pracę w kreatywnym, ambitnym zespole
  • Elastyczne godziny pracy; dopasujemy Twój grafik tak, byś spełniał się zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym – rozumiemy, że nie samą pracą żyje człowiek
  • Pracę zdalną w razie potrzeb
  • Pracę na cały etat lub pół – to zależy od Ciebie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (Mid: 6.000 – 9.000 zł netto, Senior: 10.000 – 14.000 zł netto)
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Rodzaj oprogramowania i sprzętu nie stanowi problemu – jesteśmy elastyczni
  • Pracę przy kompleksowych projektach na każdym etapie realizacji (od strategii, przez projekt, wdrożenie, badanie skuteczności, modyfikacje)
  • Imprezy integracyjne
  • Dalsze i dokładne warunki zatrudnienia omówimy na spotkaniu
Czujesz, że to oferta dla Ciebie?

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy o przesłanie CV – kliknij w przycisk APLIKUJ

W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat
odwiedź naszą stronę internetową: https://alpacastudio.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy