Oferta pracy

  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • MySQL

  • PostgreSQL

  • Hibernate

  • Docker

  • Kubernetes

  • Vue.js

  • React.js

  • JavaScript

  • CSS

  • Git

Mile widziane

  • AWS

  • Kafka

  • Linux

  • Bash

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Praca nad dopasowanym do Ciebie projektem,

  • Współpraca z zespołem oraz Klientami międzynarodowymi,

  • Estymacja i studium wykonalności poszczególnych zadań,

  • Dostarczanie implementacji,

  • Rozwiązywanie problemów,

  • Tworzenie dokumentacji technicznej.

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu w języku Java (Java 8 lub wyższa),

  • dobra znajomość Spring Framework,

  • dobra znajomość relacyjnych baz danych (MySQL, PostgreSQL),

  • doświadczenie z Hibernate, JPA,

  • doświadczenie z architekturą mikroserwisową i technikami konteneryzacji (Docker / Kubernetes),

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - w mowie i piśmie (co najmniej B1/B2),

  • umiejętność pisania formalnej dokumentacji oprogramowania,

  • doświadczenie w pracy z technologiami hostingu w chmurze (AWS / Google / Cloud Azure),

  • doświadczenie z technologiami Front-end będzie korzystne (Vue / React / JavaScript / CSS / Bootstrap),

  • zrozumienie idei testów jednostkowych, metodologii testowania oprogramowania i wyzwań,

  • znajomość GIT,

  • dobre umiejętności komunikacyjne,

  • umiejętność rozwiązywania problemów.

  • AWS (EC2, S3, SQS, Cognito), XSLT, Agile, Apache Wicket, Apache Kafka, NoSql, Dagger, Keycloak, Linux, Bash.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • u klienta
  • agile
  • kanban

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • lider techniczny
  • programista testów automatycznych
  • product owner
  • project manager

To oferujemy

  • Pizza Fridays,

  • możliwość pracy z biura lub zdalnie,

  • prywatna opieka medyczna Luxmed,

  • Karta Multisport,

  • elastyczny czas pracy,

  • budżet szkoleniowy,

  • lekcje języka angielskiego z Native Speakerem,

  • możliwość udziału w zajęciach SoftwareHut Speaking (nauka wystąpień publicznych).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

SoftwareHut to firma zajmująca się tworzeniem i rozwijaniem systemów informatycznych oraz świadcząca usługi outsourcingu IT, która jest częścią TenderHut - Technologicznej Grupy Kapitałowej.

Posiadamy 9 biur w Polsce: w Białymstoku, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Szczecinie, Chorzowie, Olsztynie i Przemyślu. Praca zdalna także nie stanowi dla nas problemu.

SoftwareHut liczy już ponad 200 pracowników i na tym nie poprzestajemy, ciągle rośniemy w siłę. Ponadto współpracujemy z klientami międzynarodowymi. Dlatego jeżeli potrafisz odnaleźć się w pracy zespołowej i chcesz rozwijać się razem z nami, to konieczne sprawdź nasze ogłoszenie i aplikuj! A my znajdziemy dla Ciebie dopasowany do umiejętności projekt.

Przewiń do profilu firmy