Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mid Java Developer

SOFTWARELY SP. Z O.O.

55,0090,00 netto (+ VAT) / godz.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

plac Politechniki 1

Śródmieście

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Spring Framework

  • Spring Boot

  • Hibernate

  • Git

  • SQL

  • REST

O projekcie

Budowa CRM dla jednego z dużych banków. 2 zespoły scrumowe. W każdym 5-7 developerów. Dobre miejsce na zebranie doświadczenia i podniesienia umiejętności technicznych pod okiem doświadczonych developerów.

Projekt jest fazie wdrożenia na produkcję pierwszego releasu.

Długość projektu: min. 9 miesięcy, docelowo longterm.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i testowanie nowych mikroserwisów

  • Integracja pomiędzy mikroserwisami

  • Operacje przetwarzania danych (batch)

  • Code review zadań innych developerów

  • Ścisła współpraca z zespołem analityków i testerów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie: min. 3 lata komercyjnego doświadczenia

Mile widziane

  • podstawowa wiedza z obszaru DevOps

  • Angular 9+

  • TypeScript

  • Liquibase

  • JWT

  • Spring Cloud

  • umiejętność pisania testów jednostkowych i integracyjnych

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta

To oferujemy

  • Rozwijanie swoich umiejętności w roli JavaDevelopera

  • Najnowocześniejsze technologie i fajny, zgrany team

  • Pracę w miłej atmosferze i przyjaznym zespole skoncentrowanym na dostarczaniu wysokiej jakości rozwiązań

  • Elastyczne podejście do wielu spraw

  • Pracę zdalną w 100%/komfortowe biuro

  • Niezbędny sprzęt (standardowo laptopy + monitory)

  • Dobre wynagrodzenie + benefity (prywatna opieka medyczna, szkolenia, budżet integracyjny, etc.)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata