Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

MID .Net developer

WAYMAN sp. z o.o.

umowa o pracę
7 00015 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
7 00015 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

W związku z dynamicznym rozwojem i nowymi projektami wdrożeniowymi dla kluczowych firm projektowych w kraju poszukujemy osób, które dołączą do naszego zespołu programistów.

Praca związana jest zarówno z przygotowywaniem nowych rozwiązań jak i dostosowywaniem obecnych funkcjonalności programu do potrzeb zgłaszanych przez klientów.

W grę wchodzi zarówno praca w biurze jak i trybie zdalnym.

Nasze wymagania

Od nowego członka zespołu oczekujemy:

- znajomości technologii .NET

- znajomości Visual Studio

- umiejętności operowania na bazach MySQL i MSSQL

- umiejętności pracy w zespole

To oferujemy

Oferujemy:

pracę na ciekawych i ambitnych projektach, w przyjaznej atmosferze, w biurze zlokalizowanym w najbardziej prestiżowej dzielnicy Gdyni.

Biuro posiada kantynę, ogród oraz miejsce do relaksu, zlokalizowane jest w odległości 5 min pieszo od bulwaru/plaży w Gdyni, 10 minut do stacji SKM Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana.

O nas

Wayman to firma wytwarzająca i dostarczająca własny program klasy ERP dedykowany branży projektowej. Firma istnieje od ponad 10 lat, przez ten okres ugruntowaliśmy swoją pozycję rynkową oraz zbudowaliśmy rozpoznawalność produktu.

Firma cały czas się rozwija. Przed nami kolejne duże projekty wdrożeniowe oraz ambitne plany rozwoju produktu.