Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mid PHP Developer (Laravel)

ITMDEVLABS Sp. z o.o.O firmie

umowa o pracę
5 0008 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
6 0009 500 netto (+ VAT) / mies.
  • Macieja Rataja 21, Legnica, Okrężna 10, Wrocław

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

Szukamy członka zespołu z co najmniej rocznym praktycznym doświadczeniem w tworzeniu aplikacji w PHP. Będziemy w stanie dopasować zakres Twoich obowiązków, zadań oraz wynagrodzenie do posiadanego przez Ciebie doświadczenia i umiejętności. Dołączysz do kilkuosobowego zespołu deweloperskiego. Większość naszych projektów prowadzona jest z wykorzystaniem metodyk zwinnych (SCRUM, Kanban). Będziesz tworzył system informatyczny przy pomocy najnowszego stacku.

Nasze wymagania

  • co najmniej roczne praktyczne doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych w PHP

  • dobra znajomość wybranego frameworka MVC; pracujemy z Laravelem i to docelowo interesuje nas najbardziej

  • doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych

  • doświadczenie w pracy z Gitem

  • doświadczenie z pracą z wzorcami projektowymi i dobrymi praktykami programistycznymi

  • gotowość do stałego rozwoju

  • umiejętność analizowania wymagań

  • umiejętność posługiwania się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym (przynajmniej B2)

  • doświadczenie w zarządzaniu pracą zespołów deweloperskich

Mile widziane

  • doświadczenie z Vue albo podobnym frameworkiem (React/Angular)

To oferujemy

  • wynagrodzenie w przedziale 6k - 9.5k netto + VAT na B2B lub odpowiadający tym wartościom koszt pracodawcy na umowie o pracę lub umowie-zlecenie

  • długoterminową współpracę

  • 30 dni wolnych dodatkowo płatnych (na B2B)

  • pracę w ciekawym projekcie tworzonym w najnowszych technologiach

  • dofinansowanie wyjazdów na technologiczne meetupy, konferencje i szkolenia

  • dofinansowanie do studiów podyplomowych i kursów kierunkowych

  • dofinansowanie do karty Multisport

  • pracę w biurze w Legnicy (lub Wrocławiu) lub zdalnie

  • elastyczność w doborze godzin pracy

  • cotygodniowe spotkania z native speakerem j. angielskiego.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dodatkowy urlop

ITMDEVLABS Sp. z o.o.

Legnicko - wrocławski software house (ITMdevlabs Sp. z o. o.) poszukuje Mid PHP Developera. Zajmujemy się tworzeniem oprogramowania dla małych i średnich firm oraz start-upów z USA, Kanady, Wielkiej Brytanii, Estonii i Holandii. Realizujemy projekty dla takich branż jak: finanse, HR, edukacja, InsurTech, przemysł. Przykładowe realizacje to m.in.: systemy zarządzania produkcją, integracje systemowe platform SaaS, systemy rezerwacji wizyt u lekarzy, sprzedaży gier komputerowych, systemy zarządzania siecią maszyn vendingowych czy oprogramowanie do oceny ty

Nasze wartości:

- Pasja do tworzenia oprogramowania

- Nauka przez całe życie

- Pomoc innym członkom zespołu

- Dzielenie się wiedzą

- Docenianie innych

- Odpowiedzialność

- Dobra zabawa

Przewiń do profilu firmy