Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mid PHP Developer

PMPG Polskie Media S.A.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa

Aleje Jerozolimskie 212

Włochy

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • MySQL

  • PostgreSQL

  • HTML

  • CSS

  • JavaScript

  • Git

Mile widziane

  • Vue

  • React

  • Angular

Twój zakres obowiązków

  • rozwój i budowa systemu CMS oraz systemów wspomagających dział sprzedaży i marketingu

  • stosowanie gotowych rozwiązań (już napisanych przez innego członka zespołu lub przez społeczność open source)

  • dbanie o jakość kodu i dokumentację techniczną realizowanych rozwiązań

Nasze wymagania

  • znajomość programowania obiektowego w PHP (ver 7.x/8.x)

  • znajomość relacyjnych baz danych Mysql/Postgres

  • znajomość HTML oraz CSS

  • znajomość JavaScript

  • znajomość narzędzi do pracy grupowej np.:Git

  • co najmniej 2 lat doświadczenie w pracy na projektach komercyjnych

  • znajomość platform: Wordpress, Woocommerce, Magento oraz PrestaShop

  • znajomość frameworków np.: Laravel, Symfony.

  • znajomość jednego z frameworków np.:Vue, React, Angular

  • doświadczenie z bazami danych Redis.

  • doświadczenie z programowaniem Rest API

  • znajomość metodyk Agile

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • agile
  • kanban
  • waterfall

Skład zespołu

  • fullstack developer
  • lider techniczny
  • devOps
  • support
  • product owner
  • graphic designer
  • UI designer
  • UX designer
  • administrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • statyczna analiza kodu

  • wzorce projektowe

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • deployment na poziomie zespołu

  • DevOps

  • SysOps

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • narzędzia do trackowania zadań

  • środowiska testowe

  • testy wydajnościowe

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • prace zdalną lub hybrydową (2-3 dni w biurze, do wyboru)

  • elastyczne godziny pracy

  • nowoczesne biuro

  • najlepsze narzędzia do pracy (dowolnie wybrane przez kandydata np.: Laptop + 2 monitory - Licencja PHPStorm)

  • dostęp do zaawansowanych technologii internetowych i mobilnych

  • praca w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się Grupie Kapitałowej

  • możliwość rozwoju, w tym pracy w projektach międzynarodowych

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

PMPG Polskie Media SA (Platforma Mediowa Point Group) to spółka notowana na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (GPW: POINTGROUP). Działa na rynku mediów od 1998 r. pełniąc istotną rolę na rynku tygodników i portali informacyjnych. Kluczowym produktem wydawniczym Grupy jest marka WPROST (www.wprost.pl). Wśród innych propozycji wydawniczych znajduje się tygodnik Do Rzeczy. Rozwijana właśnie spółka B8 to technologiczny start-up oparty o zaawansowane technologie AI. Silna lokalna pozycja i międzynarodowe plany ekspansji sprawiają, że Grupa PMPG to dynamiczne miejsce pracy dające możliwość ciągłego rozwoju zawodowego.

Przewiń do profilu firmy