Oferta pracy

Mid Python / Odoo Developer

Selsey Sp. z o.o.

  • Fabryczna 6, Fabryczna, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Fabryczna 6

Fabryczna

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Python

  • HTML

  • CSS

  • SQL

  • Jira

  • JavaScript

  • SoapUI

System operacyjny

O projekcie

Selsey, jako jeden z największych w Polsce dostawców mebli oraz dekoracji, od zawsze stawia nacisk na rozwój technologiczny. Dział rozwoju skupia się w głównej mierze nad rozbudową systemu ERP wdrożonego w organizacji. Wizja jaka przyświeca temu zadaniu jest dość prosta - uczynić pracę operatorów bardziej przyjazną poprzez maksymalną automatyzację procesów biznesowych.

Jeśli jesteś zorientowany na produkt lub technologię, chcesz mieć wpływ na realne funkcjonowanie przedsiębiorstwa, lubisz pracę w luźnej i przyjaznej atmosferze, to jesteś osobą, której szukamy do naszego zgranego zespołu.

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie, rozwój, testowanie i wdrażanie aplikacji

  • rozwiązywanie problemów z oprogramowaniem oraz wprowadzanie ulepszeń i usprawnień

  • przygotowywanie dokumentacji technicznej oraz weryfikacja dokumentacji przekazanej przez partnerów biznesowych

  • współpraca z analitykami biznesowymi oraz testerami w zakresie realizowanych zadań

  • współpraca z administratorami IT w zakresie eksploatowanych aplikacji

Nasze wymagania

  • co najmniej dwuletnie doświadczenie komercyjne w programowaniu

  • bardzo dobra znajomość Python, JavaScript/Google Apps Script, HTML, CSS

  • znajomość protokołów i formatów wymiany danych: JSON/XML, XML-RPC, REST, SOAP

  • dobra znajomość relacyjnych baz danych oraz SQLa

  • doświadczenie w projektowaniu i budowaniu rozwiązań opartych o usługi chmurowe (Google Cloud)

  • znajomość narzędzi Github/Bitbucket, Jira

  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • znajomość systemu klasy ERP, preferowane Odoo

  • wiedza w zakresie zagadnień biznesowych przedsiębiorstw: logistyka, magazynowanie, sprzedaż

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu

Skład zespołu

  • backend developer

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

    Takie dajemy możliwości rozwoju

    • przestrzeń do eksperymentowania

    • wymiana wiedzy technicznej w firmie

    To oferujemy

    • rozwój oraz uczestnictwo w wielu ciekawych projektach opartych o wyżej wymienione technologie

    • zatrudnienie w oparciu o preferowaną przez Ciebie umowę

    • dużą samodzielność w kierowaniu infrastrukturą i projektami IT

    • praca na sprzęcie firmy Apple / Windows / Linux

    • elastyczny czas pracy

    • możliwość pracy zdalnej, hybrydowej lub stacjonarnie w komfortowym, nowoczesnym, klimatyzowanym biurowcu w dobrze skomunikowanej lokalizacji

    • pakiet socjalny ( prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, możliwość zakupu produktów ze sklepu Selsey na preferencyjnych warunkach, rabaty w Cafe Selsey )

    • darmowy parking

    • Benefity

    • prywatna opieka medyczna

    • ubezpieczenie na życie

    • możliwość pracy zdalnej

    • zniżki na firmowe produkty i usługi

    • spotkania integracyjne

    • służbowy telefon do użytku prywatnego

    • komputer do użytku prywatnego

    • ryczałt na paliwo

    • firmowa biblioteka

    • brak dress code’u

    • kawa / herbata

    • parking dla pracowników

    • świętowanie urodzin

    • inicjatywy dobroczynne

    • integracyjna i otwarta organizacja, dająca dużo niezależności i zaufania, dla której priorytetem jest uczenie się

    • partnerskie relacje

    • płaska struktura

    Jesteśmy jednym z największych w Polsce sprzedawcą mebli oraz dekoracji. Stawiamy na innowacyjność, dlatego docieramy do naszych klientów on-line. Naszą misją jest kreować trendy wnętrzarskie i tworzyć portfolio, które zadowoli wszystkie grupy klientów. Działamy w całej Europie, a zdecydowana większość naszych produktów jest produkowana w Polsce. Jesteśmy jednymi z największych dostawców Amazon, Wayfair oraz Groupon. Financial Times uhonorował nas tytułem TOP100 najszybciej rozwijających się firm w Europie w 2019 r.

    Uważamy, że kreatywni i dobrze zmotywowani pracownicy są podstawą naszego sukcesu. Dlatego też robimy wszystko, aby nasi pracownicy czuli się u nas szczęśliwi. Stawiamy na nieformalną atmosferę w pracy oraz swobodę. Lubimy trampki, ale nosimy też lakierki. Wybieramy kreatywność od sztywnych procedur. Jesteśmy otwartymi ludźmi z wieloma pasjami. Stawiamy na chęć rozwoju, elastyczność i nieszablonowe myślenie. Jeśli szukasz miejsca, gdzie każdy Twój pomysł zostanie wysłuchany - dobrze trafiłeś.

    Przewiń do profilu firmy