Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do AWESOME BYTES sp. z o.o. z siedzibą w: Sikiryckiego 24, 91-175 Łódź (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mid / Regular Salesforce Developer

AWESOME BYTES sp. z o.o.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ważna jeszcze miesiąc
    do: 24 gru 2022
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Salesforce

  • Java

  • Apex

  • CSS

  • HTML

  • JavaScript

System operacyjny

O projekcie

W Awesome Bytes stawiamy na rozwój i współpracę. Dbamy o komfort naszych pracowników oraz pielęgnujemy relacje z klientami.

Obecnie poszukujemy programisty Salesforce, który ma już doświadczenie w Salesforce i chce podjąć się nowych projektów lub udoskonalać już istniejące. Projekty te będą omówione podczas rozmowy z nami.

Twój zakres obowiązków

Jeżeli lubisz dzielić się swoimi spostrzeżeniami i chcesz mieć wpływ na rozwój firmy, to będziemy mieli dla Ciebie kilka zadań z obszaru:

- Rozwiązywania złożonych problemów programistycznych ze szczególnym uwzględnieniem projektowania i programowania obiektowego

- Pracy nad rozwojem rozwiązań z Apex, Lightning i Visualforce

Współpracę, komunikację i tłumaczenie wymagań biznesowych z architektem technicznym i kierownikiem projektu w celu tworzenia rozwiązań technicznych

- Zarządzania i wdrażanie określonych standardów jakości kodu i strategii rozwoju projektu

- Wdrażania ulepszeń i nowych funkcjonalności w pakiecie produktów Salesforce

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w Salesforce

  • Doświadczenie z przynajmniej jednym z: CPQ, Commerce Cloud, Vlocity

  • Umiejętność programowania w języku obiektowym (Java, Apex)

  • Znajomość CSS/ HTML, JavaScript

  • Dobrą znajomość frameworków Front-endowych (Aura, LWC)

  • Znajomość relacyjnych baz danych

  • Dobrą znajomość GIT

  • Znajomość systemu zarządzania projektami (Jira, Confluence lub podobne)

  • Dobrą znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • agile
  • scrum

Tak pracujemy nad projektem

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Dzielimy się wiedzą jak również wspieramy rozwój indywidualny

  • Stawiamy na krótki proces rekrutacyjny, podczas którego będziesz mógł/ mogła poczuć się swobodnie

  • Feedback na każdym etapie rekrutacji

  • Nie zapomnieliśmy o podstawowych benefitach ;) (MultiSport, LuxMed)

  • Dzięki płaskiej strukturze organizacyjnej, przepływ informacji jest szybki i płynny

  • Uwielbiamy spędzać ze sobą czas w trybie offline! Dlatego co jakiś czas organizujemy spotkania integracyjne

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • cykliczne wspólne granie online

Etapy rekrutacji
1

Pierwsza rozmowa telefoniczna

2

Rozmowa rekrutacyjna

3

Rozmowa z klientem

4

Zatrudnienie

Wierzymy, że rozmowa pozwala nam się lepiej poznać.

Daj się zaprosić, klikając w poniższy przycisk: APLIKUJ!

Jesteśmy braćmi, programowaniem zajmujemy się z pasji. Wiemy, jak ważne w tej branży są współpraca, elastyczność i nieustanny rozwój. Postanowiliśmy stworzyć właśnie takie miejsce – Awesome Bytes

Nasze początki sięgają 2019 r. Choć dziś nasza firma jest już w zupełnie innym miejscu, nie zapomnieliśmy o fundamentach naszej organizacji.

Dlatego w każdym realizowanym projekcie kierujemy się

swoimi wartościami. Dzięki nim technologia nie wyznacza nam granic. To my wyznaczamy granice technologii!

Przewiń do profilu firmy