Oferta pracy

Mid Test Automation Engineer

BNP Paribas Bank Polska S.A.

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Jira

  • Confluence

Mile widziane

  • REST

  • Selenium

  • Junit5

  • Allure

Twój zakres obowiązków

  • Praca w interdyscyplinarnym, zaangażowanym i zorganizowanym zespole SCRUM;

  • Rozwój produktu implementującego strategię poboru opłat i prowizji dla Klientów z sektora dużych i średnich korporacji;

  • Praca w oparciu o najnowsze technologie i frameworki w otoczeniu zwinnej organizacji;

  • Odpowiedzialność za implementację testów automatycznych dla produktu;

  • Dążenie do maksymalnego pokrycia testów regresji i UAT przypadkami automatycznymi;

  • Budowa i wdrożenie rozwiązania do raportowania wyników testów;

  • Wsparcie w zaangażowaniu zespołu w proces budowy i utrzymania testów automatycznych;

  • Dzielenie się doświadczeniem i know-how w w/w zakresie.

Nasze wymagania

  • 3 lata doświadczenie w tworzeniu i implementacji testów automatycznych (miile widziany krótki opis success story w tym obszarze;

  • Biegła znajomość Jira i Confluence;

  • Znajomość różnorodnych frameworków automatyzujących i ich implementacji dla najnowszych technologii;

  • Doświadczenie w tworzeniu testów automatycznych w JAVA;

  • Znajomość Jenkinsa i innych narzędzi CI/CD.

  • doświadczenie z frameworkami takimi jak REST assured, Selenium, Junit5, Allure;

  • umiejętności analityczne przy tworzeniu rekomendacji dotyczących automatyzacji;

  • koordynacja inicjatyw skierowanych na budowę wewnętrznych kompetencji w zakresie automatyki testów;

  • dobra znajomość najnowszych trendów w zakresie bezpieczeństwa;

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Otwartość na nowe technologie.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • agile
  • scrum

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Elastyczne godziny pracy;

  • Praca w zespole entuzjastów nowych technologii open source;

  • Możliwość rozwoju kariery na ścieżce eksperckiej lub menedżerskiej w różnych obszarach Banku;

  • Samodzielne stanowisko pracy pełne wyzwań i ciekawych projektów;

  • Praca w zespołach SCRUM w metodyce AGILE;

  • Realny wpływ na strategię i wyniki realizowanych projektów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

BNP Paribas to bank zmieniającego się świata i jeden z największych banków w Polsce. Oprócz szeregu produktów finansowych, oferujemy Ci także pracę. Obszar IT jest kluczowy w funkcjonowaniu naszego biznesu. Dlatego zapewniamy pracownikom to, czego potrzebują, by wspólnie osiągać sukcesy. Innowacyjne rozwiązania, aplikacje, współpraca z największymi graczami w branży i innowacyjnymi startupami. Dajemy Ci atrakcyjne benefity, bo zawsze Cię słuchamy. Nawet jak mówisz specjalnym kodem.

Przewiń do profilu firmy