Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mid Web Developer

FINELF SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Antoniego Słonimskiego 7
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Antoniego Słonimskiego 7

Gdańsk

FINELF.COM to firma specjalizująca się w marketingu afiliacyjnym w branży finansowej. Firma została założona 3 lata temu, a już dziś nasze serwisy odwiedza ponad 0,5 mln użytkowników miesięcznie. Wciąż udoskonalamy nasze serwisy, wdrażamy nowych partnerów oraz nowe rozwiązania wspierające monetyzację. Rozwijamy również nowe serwisy wykraczające poza branżę finansową.

Stack:

  • WordPress

  • PHP

  • AWS

  • Github

  • React

  • Node.js

Nasze wymagania:

  • dobra znajomość Wordpress, PHP, HTML&CSS, Javascript, SQL

  • umiejętność korzystania z GitHub

  • samodzielność i wnikliwość

  • chęć do nauki i rozwoju

Mile widziane:

  • znajomość React

  • znajomość Node.js

  • znajomość AWS

  • umiejętność rozbudowy i korzystania z API

Zakres obowiązków:

  • Zadania utrzymaniowe

  • Tworzenie nowych funkcjonalności

  • Poszukiwanie i testowanie rozwiązań, które ulepszą i zautomatyzują produkt

  • Optymalizacja obecnych funkcjonalności

  • Współpraca ze Product Ownerami, działami: SEO, Sales

Oferujemy:

  • Duży wpływ na rozwój firmy oraz serwisów

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i formę współpracy jaką wolisz (B2B/UoP)

  • Elastyczne godziny pracy (start między 6 a 9)

  • Możliwość pracy prawie w 100% zdalnej (2-4 spotkania w biurze w miesiącu)

  • Dobrze zlokalizowane biuro: Garnizon, Gdańsk-Wrzeszcz

  • Startupową atmosferę, młody zespół

  • Prywatną opiekę zdrowotną i  dofinansowanie karty MultiSport

  • Fundusz szkoleniowy

  • Miesięczne integracje

  • Dobrą kawę w biurze

Ogłoszenie archiwalne