Oferta pracy

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Middle Java Developer

Autokonto sp. z o.o. O firmie

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Spring Boot

  • Angular

  • React.js

  • HTML

  • CSS

  • SQL

Mile widziane

  • Azure SQL

  • AWS

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • praca w metodyce Agile/Scrum

  • współpraca w zespole projektowym przy realizacji przedsięwzięć dla branży automotive/finansowej

  • budowa aplikacji web/mobilnych pod potrzeby klientów zewnętrznych (obejmująca wszystkie etapy od analizy, projektowania poprzez programowanie, testy i wdrożenie)

Nasze wymagania

  • biegła znajomość JAVA, Spring, Angular/React, JS/TS HTML 5, CSS

  • znajomość baz danych SQL

  • doświadczenie backend/frontend

  • dojrzałość

  • umiejętność rozwiązywania problemów

  • otwartość na nowości

  • umiejętność wyciągania wniosków

  • min 3 - 4 lat na stanowisku developerskim

  • mile widziana znajomość AWS / EC2 / Lambda lub Azure / Google

Tak organizujemy naszą pracę

Skład zespołu

  • fullstack developer

To oferujemy

  • pracy w 8-9 osobowych zespołach

  • jasno zdefiniowanych celów

  • elastyczności w podejmowaniu zadań w ramach zespołu

  • dynamicznie zmieniającego się środowiska pracy, które wspiera kreatywność i samodzielność w doświadczonej i uznanej na rynku firmie

  • preferowana forma współpracy - B2B

Autokonto sp. z o.o.

Trójmiejska firma fintech z branży Automotive/Finance poszukuje do dużego ciekawego projektu osób na stanowiska Middle Java Developer / Advanced Tester.

Przewiń do profilu firmy

O Tobie

  • jesteś samodzielny/a, lubisz działania wymagające inicjatywy, szukasz nowych pomysłów i rozwiązań

  • lubisz mieć wpływ na ostateczny efekt projektu

  • potrafisz wykorzystywać potencjał nowych technologii

  • Jeśli podoba Ci się to, co właśnie czytasz i masz wrażenie, że piszemy o Tobie, być może jesteś kimś, kogo szukamy.