Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Middle Java Developer

ITECHART GROUP sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Spring

  • React.js

  • Vue.js

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Weźmiesz udział w pełnym cyklu rozwoju oprogramowania;

  • Będziesz odpowiadać za analizę propozycji i opracowywanie rozwiązań technicznych;

  • Pisanie wysokiej jakości, dobrze udokumentowanego kod;

  • Będziesz brać udział w działaniach przedsprzedażowych;

  • Wśród Twoich zadań będzie również szacowanie projektu, zbieranie wymagań, udział w rozmowach z klientami;

  • Udział w code reviews;

  • Liczymy na to, że zgodzisz się być jednym z naszych mentorów technologicznych.

Nasze wymagania

  • 2+ lata doświadczenia w komercyjnych projektach z językiem Java i frameworkiem Spring;

  • Doświadczenie z React.js lub Vue.js; Angular będzie dodatkowym atutem;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie nie niższym niż średniozaawansowany;

  • Umiejętność komunikacji i pracy z klientem Chęć do nauki nowych technologii.

To oferujemy

  • Do naszych specjalistów podchodzimy indywidualnie: dopasujemy ścieżkę rozwoju do Twoich preferencji i umiejętności;

  • Możesz skorzystać z programu mentoringu technologicznego, a jeśli czujesz, że masz potencjał, wziąć w nim udział jako mentor;

  • Dajemy Ci możliwość pracy w prawie 300 projektach z 30 różnych dziedzin;

  • Możesz szlifować angielski dzięki kursom na każdym poziomie zaawansowania;

  • Jesteśmy dużą firmą, ale nie ma u nas procesów tworzonych tylko dla zasady (jeśli jesteś z korporacji, wiesz o co chodzi, jeśli nie – lepiej nie pytać!);

  • Otrzymasz pakiet Luxmed Complex i Kafeteria My Benefit;

  • Zapewnimy Ci dobry sprzęt do pracy i elektrycznie sterowane biurko w każdym docelowym biurze;

  • Nasi Hapiness Managerowie zadbają o to, żeby nie zabrakło dobrych śniadań, pizzy i ciekawej integracji w zespołach.

Rozwiązania w Javie tworzymy od początku istnienia firmy. Obecnie nasz zespół Javovców składa się z ponad 200 programistów, którzy z powodzeniem zrealizowali szereg projektów.

Świadczymy usługi web developmentu w oparciu o popularny stos technologiczny, w tym Java, Spring i Hibernate. Nasi inżynierowie są zaangażowani w tworzenie back-endu, projekty Big Data i pracują jako deweloperzy full-stack. Poszukujemy Middle Java Developera, który nigdy nie zatrzymuje się w rozwoju zawodowym i jest gotowy do przenoszenia gór z zespołem Remarkable People!

Przewiń do profilu firmy