Middle Senior PHP Developer

  • Kraków, Zabierzów (pow. krakowski), małopolskie
  • Krakowska 280, 32-080 Zabierzów, Polska pokaż mapę
  • Kraków Business Park, Krakowska 280, 32-080 Zabierzów, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 05.09.2019
  • Ważna jeszcze 18 dni (do 05.10.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kim jesteśmy?

    Jesteśmy najszybciej rozwijającym się w Polsce i Europie dystrybutorem produktów w branży zdrowia. Nasze produkty są rewolucyjnym rozwiązaniem w swojej dziedzinie, bo wyprzedzają trendy i rozwiązania korzystając z najnowszej wiedzy, technologii i rozwiązań w zakresie naturalnych metod leczenia i terapii. Promujemy zdrowie i rozwój, bo wierzymy, że każdy dzień w życiu człowieka może być wyjątkowy. Istniejemy w 11 krajach, w bieżącym roku planujemy otwierać kolejne rynki na kolejnych kontynentach. Dołącz do nas, by zmieniać świat na lepsze i wprowadzać polskie, naturalne produkty na globalny rynek.

    Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Zakres obowiązków:

    • Tworzenie oraz modyfikacja backendu
    • Prowadzenie dokumentacji technicznej projektu
    • Aktywny udział w planowaniu architektury aplikacji, wsparcie w analizie najlepszych rozwiązań technologicznych
    • Wsparcie młodszych programistów
    • Nadzór nad architekturą i jakością kodu
    • Nadzór oraz wdrażanie optymalizacji projektu
    • Rozwiązywanie zaawansowanych błędów oraz wsparcie dla młodszych programistów w zgłoszeniach o błędach w części backend w odpowiednio wyznaczonym dziale lub module projektu
    • Tworzenie i utrzymanie standardów technicznych
    • Przygotowywanie release do deploymentu
    • Realizacja deploymentu na podstawie przegotowanego release
    • Wykonywanie poleceń służbowych przełożonego lub dyrektora działu

    Wymagania:

    • Minimum 4-letnie doświadczenie deweloperskie w PHP
    • Znajomość PHP 7.1, 7.2
    • Znajomość Zend 1, Symfony 3
    • Praktyczna znajomość MySQL
    • Bardzo dobra znajomość GIT
    • Znajomość i stosowanie wzorców projektowych
    • Znajomość dobrych praktyk programowania: m.in. SOLID, KISS, DRY
    • Znajomość: CSS, HTML, JS, jQuery.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • pracę w młodym i zaangażowanym zespole
    • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • rozwój własnych umiejętności
    • prywatną opiekę medyczną
    • wyżywienie w postaci obiadów
    • realny wpływ na rozwój firmy

    Kandydatury na powyższe stanowisko będą rozpatrywane tylko wśród aplikacji spełniających ściśle określone wyżej wymagania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.