Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

middleware administrator

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2019-01-09

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Znasz język angielski? Chcesz zdobywać doświadczenie w nowo otwartym service desk'u w Poznaniu, w znanej międzynarodowej firmie?

    Nie zwlekaj! Aplikuj!

    Nr ref.: /272/11/2018/NL/35550
    Poznań
    oferujemy
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
    • możliwość zdobywania doświadczenia w nowo otwieranym service desk'u
    • pracę w nowoczesnym biurze w centrum Poznania
    • bogaty pakiet benefitów
    • dodatkowo 1 dzień urlopu
    zadania
    • odpowiedzialność za obsługę i administrowanie złożonym środowiskiem oprogramowania pośredniego
    • administrowanie, projektowanie i wdrażanie aplikacji internetowych w środowisku przedsiębiorstw
    • opracowywanie i wdrażanie scenariuszy testowych
    • odpowiedzialność za wykonywanie zadań i czynności w cyklu życia technologii, a także doradztwo u klienta
    oczekujemy
    • bardzo dobrej znajomości technologii i aplikacji w środowisku Active Directory, Windows Serwer 2008 oraz nowszych; znajomość systemów Linux (RedHat) będzie dodatkowym atutem
    • umiejętności analizy i rozwiązywania problemów związanych z infrastrukturą IT oraz aplikacjami
    • doświadczenia w zakresie utrzymania systemów i aplikacji
    • znajomości technologii webowych, takich jak IIS, Sharepoint, Apache, Tomcat
    • umiejętności automatyzowania zadań z wykorzystaniem Powershell, Batch, Bash itp.
    • znajomości zagadnień dotyczących bezpieczeństwa systemów (np. mechanizmy autentykacji, enkrypcja, PKI itp.)
    • umiejętności komunikacji w języku angielskim
    • pozytywnej postawy i odpowiedzialności w realizacji powierzonych zadań

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47