Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Middleware Engineer

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2019-02-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Experis jest globalną firmą doradztwa personalnego, adresowaną do specjalistów i kadry zarządzającej w obszarach: IT, inżynierii oraz finansów. Wykorzystując potencjał kandydatów zapewniamy im wszechstronny rozwój zawodowy, łącząc ich z wiodącymi na rynku pracodawcami. Każdą technologię można kupić, ale prawdziwą wartością w biznesie są ludzie. Pozwól nam pomóc w rozwoju Twojej zawodowej przyszłości.
    Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób na stanowisko:
    Miejsce pracy: Poznań |

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę  (po 3 miesiącach - umowa na czas nieokreślony)
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Pakiet benefitów – m.in. prywatna opieka medyczna
    • Pakiet relokacyjny dla osób spoza Poznania
    • Dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin

    Obowiązki:

    • Codzienne wsparcie Klienta w środowisku Active Directory oraz Windows  Server 2008
    • Analiza oraz rozwiązywanie problemów z infrastrukturą IT oraz aplikacjami

    Wymagania:

    • Znajomość technologii oraz aplikacji w środowisku Active Directory oraz Windows Server 2008
    • Umiejętność analizy i rozwiązywania problemów z infrastrukturą IT oraz aplikacjami
    • Znajomość technologii webowych, np. IIS, SharePoint, Apache, Tomcat
    • Umiejętność automatyzacji zadania z wykorzystaniem Powershell, Batch, Bash
    • Znajomość zagadnień dotyczących bezpieczeństwa systemów (mechanizmy autentykacji, enkrypcji itp.)
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Sumienność oraz rzetelność
    • Znajomość systemów Linux (RedHat) będzie dodatkowym atutem
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Oferta dotyczy pracy stałej
    Agencja zatrudnienia nr 412
    bottomopisopisopisopisopisopisopisopisopis