Oferta pracy

Międzynarodowy program absolwencki dla finansistów (K/M)

Mondi Świecie S.A.

  • Bydgoska 1, Świecie
    Świecie, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Bydgoska 1

Świecie

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie analiz i raportów/prognoz zgodnie z potrzebami pod okiem naszych specjalistów

  • Analiza danych i przygotowanie sprawozdawczości finansowej obejmującej bieżące raportowanie oraz wsparcie procesów biznesowych

  • Współpraca z zakładami Grupy Mondi w Polsce i za granicą

Nasze wymagania

  • Wykształcenie w zakresie finansów, ekonomii lub administracji biznesowej (świeżo ukończone studia – maksymalnie 2 lata temu)

  • Biegła znajomość języka angielskiego

  • Otwartość na podróże – program przewiduje pracę około 6 miesięcy poza granicami Polski

To oferujemy

  • 18-miesięczyny program nauki w działach finansowych – w Polsce i Austrii

  • Praca w pełnym wymiarze godzin

  • Atrakcyjny pakiet motywacyjny: premie kwartalne, bonus świąteczny, urlopowy, roczny

  • Pakiet świadczeń socjalnych, m.in. kartę Multisport, Luxmed, MyBenefit, ZFŚS, szeroki pakiet szkoleń, dofinansowanie do nauki języków

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • pikniki rodzinne