Oferta pracy

Międzynarodowy Program Talentowy - Ścieżka IT

ING Bank Śląski S.A.

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • zapoznawanie się z obszarem programowania, Data Science, infrastruktury i architektury IT

  • współpraca z najlepszymi analitykami Front-end i Back-end

  • współtworzenie wielokrotnie nagradzanej bankowość online - MojeING

  • praca w metodyce Srum

Nasze wymagania

  • ukończone studia wyższe co najmniej na poziomie licencjatu. Preferowane kierunki studiów to Informatyka, Inżynieria Systemów, Informatyka i Ekonometria

  • biegła znajomość języka angielskiego i polskiego

  • pasja do świata IT

  • w czasie studiów aktywny udział w organizacjach studenckich i kołach naukowych

  • chęć podejmowania inicjatywy i proaktywność

To oferujemy

  • co najmniej 3 projekty w tym obowiązkowo jeden projekt zagraniczny w wybranym przez Ciebie miejscu. Londyn, Madryt, Paryż a może Sydney? Ty zdecyduj!

  • pracę w międzynarodowym środowisku

  • wsparcie talent menadżera w budowaniu swojej ścieżki kariery

  • program szkoleń rozwojowych oraz międzynarodowe certyfikaty np. Scrum Foundation, PSM 1 Investment Foundation, Agile IT, Service Management Processes I wiele innych

  • pracę w modelu hybrydowym w nowoczesnej centrali w Katowicach lub Warszawie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program emerytalny

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Masz pytania? Napisz do nas!

Kandydaci często kontaktują się z nami bezpośrednio. Jeśli chcesz o coś zapytać w związku z tą lub inną rekrutacją, napisz do nas na: [email protected]

W ING Banku Śląskim łatwiej robić swoje. Z myślą o naszych klientach sprawiamy, że bankowość staje się bezpieczna, przyjazna i bliska. Na wiele sposobów dbamy o well-being i komfort naszych pracowników. Tworzymy otwarte miejsce pracy, w którym każdy jest mile widziany – bez względu na wiek, płeć, pochodzenie, stopień sprawności czy inne przesłanki. Dołącz do nas. Mamy tytuł najlepszego pracodawcy, a w naszych procesach rekrutacji wszyscy kandydaci są traktowani z szacunkiem i mają równe szanse.

Przewiń do profilu firmy