Oferta pracy

Międzynarodowy Program Talentowy – Ścieżka Retail Banking

ING Bank Śląski S.A.

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Program ITP zapewni Ci praktyczne doświadczenie w każdym aspekcie bankowości detalicznej: od marketingu i zarządzania produktami po operacje w oddziałach. Następnie możesz zostać ekspertem w jednej dziedzinie lub dalej rozwijać się jako kierownik projektu. Wesprzemy wszelkie plany zawodowe, które wykorzystują Twoje mocne strony i mają sens biznesowy.

Przyjęliśmy metody pracy Agile, aby szybciej reagować na potrzeby klientów. Zazwyczaj pracujesz w małych, specjalistycznych zespołach, aby dostarczać krytyczne projekty mające na celu poprawę obsługi klienta. Liczą się wyniki – sposób ich dostarczenia zależy wyłącznie od Ciebie i Twojego zespołu.

Nasze wymagania

  • ukończone studia wyższe co najmniej na poziomie licencjatu, bądź studenci studiów magisterskich. Preferowane kierunki studiów, to Finanse i Bankowość, Finanse i Zarządzanie, Ekonomia

  • biegłe posługiwanie się językiem angielskim i polskim

  • pasjonowanie się w świecie bankowości i technologii

  • w czasie studiów aktywne działanie w organizacjach studenckich i kołach naukowych

  • podejmowanie inicjatywy i działanie proaktywne

To oferujemy

  • umowa o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie oraz liczne benefity

  • co najmniej 3 projekty w obszarze Retail Banking

  • praca w międzynarodowym środowisku

  • wsparcie talent menadżera w budowaniu swojej ścieżki kariery

  • program szkoleń rozwojowych oraz międzynarodowe certyfikaty np. CIMP, Customer Interaction Assignment, Investment Foundation

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program emerytalny

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Masz pytania? Napisz do nas!

Kandydaci często kontaktują się z nami bezpośrednio. Jeśli chcesz o coś zapytać w związku z tą lub inną rekrutacją, napisz do nas na: [email protected]

W ING Banku Śląskim łatwiej robić swoje. Z myślą o naszych klientach sprawiamy, że bankowość staje się bezpieczna, przyjazna i bliska. Na wiele sposobów dbamy o well-being i komfort naszych pracowników. Tworzymy otwarte miejsce pracy, w którym każdy jest mile widziany – bez względu na wiek, płeć, pochodzenie, stopień sprawności czy inne przesłanki. Dołącz do nas. Mamy tytuł najlepszego pracodawcy, a w naszych procesach rekrutacji wszyscy kandydaci są traktowani z szacunkiem i mają równe szanse.

Przewiń do profilu firmy