Oferta pracy

ING Bank Śląski S.A.

Międzynarodowy Program Talentowy – Ścieżka Ryzyko

ING Bank Śląski S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna 9 godzin
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

Ścieżka ryzyka to możliwość poznania obszarów związanych z ryzykiem finansowym oraz ryzykiem nie finansowym czyli ryzykiem operacyjnym. W ramach ścieżki możesz analizować ryzyko kredytowe, budować modele decyzyjne kapitałowe i rezerwowe bądź tworzyć architekturę systemów ryzyka. Brzmi ciekawie? Nie zwlekaj, rozpocznij swoją karierę w International Talent Programme na ścieżce ryzyko!

Nasze wymagania

  • Ukończone studia wyższe co najmniej na poziomie licencjatu. Preferowane kierunki studiów, to Metody Ilościowe, Bankowość i Zarządzanie Ryzykiem, Zarządzanie Ryzykiem Finansowym, Matematyka czy Matematyka Stosowana.

  • Biegła znajomość języka angielskiego i polskiego.

  • Zainteresowania związane ze światem finansów oraz analizą danych.

  • Udział w organizacjach studenckich i kołach naukowych w trakcie studiów.

  • proaktywne działanie, proponowanie nowych rozwiązań.

To oferujemy

  • Umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie oraz liczne benefity.

  • Co najmniej 2 projekty w tym obowiązkowo jeden projekt zagraniczny.

  • Pracę w międzynarodowym środowisku.

  • Wsparcie talent menadżera w budowaniu swojej ścieżki kariery.

  • Program szkoleń rozwojowych oraz międzynarodowe certyfikaty (FRM, PRM, CIMA, ACCA, CFA, CAMS,CISA i wiele innych).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • program emerytalny

  • program rekomendacji pracowników

W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Kandydatów zainteresowanych zachęcamy do wirtualnego spotkania przy kawie z uczestnikami programu ITP., którzy opowiedzą o programie. Nie zwlekaj i umów się na spotkanie.