Międzynarodowy Przedstawiciel Sprzętu Rehabilitacyjnego - Fizjoterapeuta

EGZOTech Spółka z o.o.O firmie

  • śląskie
    śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wyszukiwanie i pozyskiwanie nowych zagranicznych dystrybutorów, w tym prezentacje robotów Luna EMG, negocjacje i zawieranie umów dystrybucyjnych,
  • Planowanie i koordynacja wspólnych działań sprzedażowych i marketingowych we współpracy z dystrybutorami,
  • Organizacja oraz przeprowadzanie wyjazdów promocyjnych „Demo Roadshow” wraz z dystrybutorami, w tym prezentacji robotów Luna EMG, szkoleń dla klientów końcowych oraz zespołów handlowych,
  • Nadzorowanie pracy dystrybutorów oraz ich bezpośrednich przedstawicieli handlowych oraz zespołu klinicznego, m.in. ustalanie targetów sprzedażowych, zbieranie opinii na temat rynku, planowanie oraz pomoc w osiągnięciu przez nich celów,
  • Organizacja oraz udział w międzynarodowych targach rehabilitacyjnych, w tym prezentacja i marketing robotów Luna EMG,
  • Wsparcie sprzedaży dystrybutorów dla kluczowych klientów lokalnych,
  • Wsparcie dystrybutora w dostosowywaniu materiałów marketingowych EGZOTech do potrzeb krajowych,
  • Koordynacja działań szkoleniowych dla dystrybutorów i klientów końcowych, w tym planowanie szkoleń klinicznych: „EGZOTech Education Week”,
  • Wsparcie w zbieraniu referencji, zdjęć oraz filmów promocyjnych od klientów końcowych i dystrybutorów,
  • Sprzedaż i użyteczne doradztwo w zakresie oferowanych produktów dla dystrybutorów i klientów końcowych,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – mile widziana fizjoterapia, medycyna, inżynieria biomedyczna lub pokrewne,
  • Minimum trzy lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego (co najmniej poziom C1) – należy oczekiwać codziennego kontaktu z klientami w języku angielskim,
  • Dyspozycyjność do częstych wyjazdów zagranicznych (2 tygodnie / miesiąc),
  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej lub dystrybucji,
  • Doświadczenie w sprzedaży sprzętu medycznego jest mile widziane,
  • Wiedza na temat publicznych i prywatnych systemów opieki zdrowotnej i przepływów finansowych w branży,
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Atrakcyjna pensja wraz z premią za zrealizowaną sprzedaż,
  • Możliwość osobistego rozwoju, w tym w ramach szkoleń w zakresie technik sprzedaży bezpośredniej, dystrybucyjnej, negocjacji, marketingu oraz wiedzy klinicznej z zakresu fizjoterapii, rehabilitacji, urologii oraz neurologii,
  • Stabilne zatrudnienie oraz elastyczne metody zatrudnienia, w tym umowy i B2B,
  • Możliwość współpracy oraz poznania osób z różnych kultur i narodowości,
  • Pozytywna atmosfera w ambitnym, dobrze zgranym, międzynarodowym zespole,
  • Możliwość pracy zdalnej, a dla osób chętnych – pakiet relokacyjny do Gliwic (zapewniony hotel do 14 dni).

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

EGZOTech Spółka z o.o.

Naszą misją jest pomoc osobom niepełnosprawnym w powrocie do zdrowia. By osiągnąć ten cel - tworzymy urządzenia do automatyzowanej rehabilitacji - w tym naszego flagowego robota - Luna EMG, który wspomaga fizjoterapię i diagnostykę medyczną w Polsce i za granicą.

Jako firma zostaliśmy uznani za jeden z najlepszych startupów na świecie przez Google for Entrepreneurs, Forbes, MIT Tech Review i inne. EGZOTech obecnie prowadzi działania sprzedażowe swoich produktów pośrednio i przez kanały dystrybucji w ponad 20 krajach świata! Obecnie posiadamy biura w Polsce oraz w Hong Kongu.

EGZOTech rośnie w tempie >200% rok do roku w ostatnich 3 latach, a w roku 2019 wyprodukowaliśmy i wdrożyliśmy setnego robota Luna EMG, dostarczając nowoczesne metody rehabilitacji do tysięcy pacjentów na całym świecie. Zwiększona sprzedaż, otwieranie kolejnych rynków międzynarodowych oraz popularyzacja naszych produktów jest powodem, dla którego pilnie poszukujemy nowej osoby do naszego zespołu, która razem z nami podbije świat rehabilitacji!

Międzynarodowy Przedstawiciel Sprzętu Rehabilitacyjnego - Fizjoterapeuta, śląskie