Logo Pracuj.pl

Międzynarodowy Spedytor Drogowy

TSLOGISTIC Tomasz SawickiO firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • obsługa bieżących zleceń spedycyjnych i transportowych,
  • utrzymywanie długofalowych relacji z klientami oraz przewoźnikami firmy,
  • budowanie bazy przewoźników oraz klientów,
  • współpraca z pozostałymi działami firmy np. z działem handlowym, administracji, finansów, windykacji

Nasze wymagania

  • umiejetność organizacji transportu od A do Z,
  • doświadczenie w pozyskiwaniu klientów oraz przewoźników, nie tylko przy pomocy giełd transportowych,
  • znajomość rynku krajowego i międzynarodowego,
  • odpowiedzialność i samodzielność,
  • nieszablonowe podejście do rozwiązywania problemów transportowych

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę),
  • wynagrodzenie zasadnicze i przejrzysty system premiowy oparty na stałym, równym dla każdego targecie,
  • partnerskie podejście w relacji pracodawca - pracownik,
  • możliwość osobistego rozwoju zawodowego,
  • swobodę w działaniu,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • program rekomendacji pracowników

TSLOGISTIC Tomasz Sawicki

Firma TSLOGISTIC to uznany operator w zakresie krajowej i międzynarodowej spedycji drogowej, morskiej i lotniczej. Stawiając na wysoką jakość serwisu zdobyliśmy uznanie wielu klientów z Polski i z zagranicy, co bezpośrednio wpływa na intensywny rozwój firmy. Ponadto w 2014 roku zostaliśmy Akredytowanym Agentem IATA, zdobyliśmy zaszczytne tytuły Gazeli Biznesu 2014, 2015, 2016, 2017, 2018 oraz 2019 roku, wdrożyliśmy procedury ISO 9001 oraz otrzymaliśmy Diament Forbesa 2018, co jest najlepszym potwierdzeniem zrównoważonego rozwoju naszej firmy oraz pozytywnego postrzeganie jej przez naszych obecnych i przyszłych partnerów biznesowych.

Międzynarodowy Spedytor Drogowy, Wrocław