Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mikrobiolog

  • Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 20.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma EcoWipes jest jednym z czołowych producentów
    wyrobów higieniczno-kosmetycznych w Europie.

    Nasza siedziba to nowoczesna fabryka w Nowym Dworze Mazowieckim, posiadająca zaawansowane linie technologiczne i ponad 50 maszyn produkujących artykuły higieniczno-kosmetyczne na kilku obszarach produkcyjnych.

    Obecnie poszukujemy osób, do zatrudnienia na stanowisku:
    Mikrobiolog
    Miejsce Pracy: Nowy Dwór Mazowiecki, Okunin 134

    Zadania:

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku, w Dziale Kontroli Jakości, będzie odpowiedzialna między innymi za:

    Nadzór nad mikrobiologiczną jakością i bezpieczeństwem produktów i procesów produkcyjnych:

    • Wykonywanie analiz mikrobiologicznych surowców, półwyrobów, wyrobów gotowych,
    • Monitoring higieny produkcyjnej,
    • Prowadzenie dokumentacji z wykonywanych badań mikrobiologicznych,
    • Nadzór nad urządzeniami kontrolno-pomiarowymi,
    • Analizę wyników,
    • Walidację produktów i procesów pod kątem mikrobiologicznym,
    • Wworzenie i aktualizacja procedur i instrukcji laboratoryjnych na podstawie wymagań prawnych oraz wymagań klientów,
    • Współpracę z innymi działami firmy, w ramach realizowanych projektów.

    Szkolenia:

    • Prowadzenie wewnętrznych szkoleń jakościowych dla pracowników firmy.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez firmę Ecowipes EWS w pełnym wymiarze godzin;
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności;
    • Pakiet socjalny;
    • Pracę pełną wyzwań w przyjaznym, międzynarodowym środowisku.

    Wymagania :

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe ( biologia, chemia, biotechnologia, mikrobiologia lub pokrewne),
    • Min. roczne, praktyczne doświadczenie na podobnym stanowisku, w firmie produkcyjnej branży FMCG (kosmetycznej lub spożywczej),
    • Znajomość technik mikrobiologicznych,
    • Znajomość systemów jakościowych i zasad GMP,GLP,
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
    • Dobra znajomość pakietu MS Office,
    • Bardzo dobra organizacja pracy, skrupulatność, dokładność,
    • Odpowiedzialność, samodzielność i konsekwencja w działaniu,
    • Dobrze rozwinięte zdolności analityczne.

    Zapraszamy do zapoznania się z profilem naszej firmy: www.ecowipes.com.pl

    Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta pracy, prosimy o przesłanie CV mailem
    za pomocą przycisku:

    Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych  Dz. U.  1997r. Nr 133 poz. 833 z późn. zm.  -  tekst ujednolicony  Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.