Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mikrobiolog/Specjalista ds. Jakości

Geo-Poland Sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie analiz mikrobiologicznych oraz chemicznych

  • pobieranie prób surowców, materiałów i wyrobów gotowych

  • wykonywanie monitoringu mikrobiologicznego środowiska produkcyjnego

  • prowadzenie zapisów laboratoryjnych zgodnie z wewnętrznymi procedurami

  • opracowywanie dokumentacji systemu jakości ISO 22000

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe - preferowane kierunki to : mikrobiologia, biotechnologia, chemia

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie umożliwiająca swobodną komunikację

  • znajomość technik mikrobiologicznych i analitycznych

  • umiejętność organizowania pracy podczas realizowania wielu zadań pod presją czasu

  • mile widziane doświadczenie w pracy w laboratorium mikrobiologicznym lub przy wykonywaniu analiz techniką HPLC

To oferujemy

  • pracę w rozwijającej się firmie, będącej jednym z liderów w eksporcie mleka dla niemowląt

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę (poszukujemy osoby do długoterminowej współpracy)

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności

  • możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji

  • kartę sportową

  • dodatki świąteczne

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Naszą misją jest tworzenie innowacyjnych produktów o wysokiej wartości odżywczej oraz najwyższej gwarancji jakości, które są w stanie zaspokoić potrzeby żywieniowe niemowląt i małych dzieci. W celu spełnienia wymogów jakości i bezpieczeństwa wdrożyliśmy normę ISO 22000:2018, System HACCP oraz Dobrą Praktykę Produkcyjną (GMP).

Nasza szeroka oferta produktowa pozwala sprostać wymaganiom wielu klientów i rynków. Doświadczenie w dziedzinie żywienia niemowląt pozwala nam rozwijać nowe produkty oraz spełniać wymagania prawno-regulacyjne w wielu krajach na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy