Oferta pracy

Mikrobiolog

VETLAB sp. z o.o. sp.k.O firmie

VETLAB sp. z o.o. sp.k.

Aleja Krakowska 110/114

Warszawa

Jesteśmy nowoczesnym laboratorium weterynaryjnym działającym na rynku od 2007 roku z lokalizacjami we Wrocławiu, Katowicach i Warszawie. Swoim Klientom oferujemy szeroki zakres usług laboratoryjnych, zarówno rutynowych jak i specjalistycznych przy współpracy z wiodącymi ośrodkami z kraju i zagranicy. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Mikrobiolog

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wykonywanie analiz mikrobiologicznych (posiewy, identyfikacje, antybiogramy)
  • konsultowanie wyników badań
  • prowadzenie dokumentacji

PROFIL KANDYDATA:

  • warunek konieczny: przynajmniej roczne doświadczenie w mikrobiologii klinicznej
  • wykształcenie wyższe – mikrobiologiczne, weterynaryjne
  • doskonała organizacja pracy, dokładność i sumienność
  • umiejętność pracy w zespole
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • gotowość pracy w trybie zmianowym

ZAPEWNIAMY:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pracę w młodym, zgranym zespole
  • pakiet socjalny
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
  • "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez będzie Vetlab sp. z o.o. sp.k. z siedzibą we Wrocławiu dla potrzeb aktualnego procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm.”.
Jeżeli chcieliby Państwo uczestniczyć w przyszłych rekrutacjach to jednocześnie prosimy o zawarcie poniższej klauzuli:
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez Vetlab sp. z o.o. sp.k. z siedzibą we Wrocławiu na potrzeby przyszłych rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm.”.
Administratorem danych osobowych jest Vetlab sp. z o.o. sp.k. z siedzibą we Wrocławiu pod adresem ul. Parkowa 13, 51-616 Wrocław, Numer KRS: 0000556186. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu koniecznym do przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego, zawarcia w przyszłości umowy oraz w prawie usprawiedliwionym celu administratora danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne celem wzięcia udziału w postępowaniu rekrutacyjnym. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych osobowych ich poprawienia jak również prawo złożenia skargi do organu nadzorczego (GIODO) i prawo żądania usunięcia danych (prawo do bycia zapomnianym).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy