Oferta pracy

Mikrobiolog

Bakalland S.A.O firmie

  • Włocławek, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Setki tysięcy zadowolonych Klientów, miliony sprzedanych produktów, najwyższej jakości rozwiązania wdrażane przez firmę każdego roku, najlepsi eksperci i wyspecjalizowani pracownicy – to właśnie  Bakalland S.A.!

Mikrobiolog

Zakres obowiązków:

• Zarządzanie, organizacja i planowanie pracy laboratorium mikrobiologicznego;
• Przeprowadzanie badań mikrobiologicznych surowców i wyrobów gotowych oraz odpowiadanie za zlecanie badań do laboratoriów zewnętrznych. Podejmowanie decyzji o ich zwolnieniu w tym zakresie. W sytuacjach wątpliwych konsultowanie się z Kierownikiem ds. Kontroli Jakości;
• Nadzór nad sprzętem laboratoryjnym, odczynnikami;
• Prowadzenie kontroli czystości procesu produkcyjnego oraz stanu sanitarnego zakładu;
• Współpraca z podmiotami zewnętrznymi w zakresie badań mikrobiologicznych;
• Uczestnictwo w pracach nad przygotowaniem nowego wyrobu i prób trwałościowych w zakresie mikrobiologii;
• Prowadzenie, aktualizacja, archiwizowanie dokumentacji laboratoryjnej;
• Uczestnictwo w audytach wewnętrznych, w audytach u dostawców oraz w audytach przeprowadzanych w firmie przez zewnętrzne podmioty audytujące;

Wymagania:

• Wykształcenie kierunkowe;

• Doświadczenie w wykonywaniu badań mikrobiologicznych żywności i środowiskowych;
• Praca w laboratorium mikrobiologicznym (znajomość metodyk, praktyczne umiejętności wykonywania posiewów i czynności z nimi związanych) min. 2-3 lata;
• Umiejętność interpretacji wyników w odniesieniu do przepisów/specyfikacji/wymagań klienta;
• Znajomość standardów jakościowych obowiązujących w laboratorium;
• Mile widziane doświadczenie w laboratorium akredytowanym oraz znajomość SAP;
• Mile widziane uprawnienia audytora wewnętrznego ISO 22000, FSSC 22000, BRC, IFS

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Opiekę medyczną

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy