Praca mistrz - brygadzista zmiany

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Pobierz aplikację

Przeglądaj oferty wygodnie, również na mapie

Pobierz

Sprawdź oferty pracy zdalnej

Pracuj z miejsca, które najbardziej Ci odpowiada

Sprawdź
    • Goleniów
    Twój zakres obowiązków, Prowadzenie zmiany produkcyjnej – zarządzanie grupą do 30 osób (brygadzistami poszczególnych wydziałów i pracownikami działu produkcji),, Nadzorowanie pracy poszczególnych linii technologicznych,, Zarządzanie zakładem...
    opublikowana: 2 kwietnia 2021
      • Nowy Tomyśl
      Oczekiwania : wykształcenie średnie /techniczne doświadczenie na podobnym stanowisku min. rok mile widziane uprawnienia elektryczne , wózek widłowy komunikatywność umiejętność zarządzania gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym ...
        • Gliwice
        Zadania: organizowanie pracy podległej zmiany (wyznaczanie i koordynowanie zadań) kontrola jakości pracy podległego zespołu zarządzanie nieobecnościami dbanie o bezpieczeństwo pracowników nadzór nad dokumentacją współpraca z pozostałymi działami...
        opublikowana: 23 marca 2021