Praca mistrz ds. układów automatyki przemysłowej

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • Swarzędz
    Do zadań kandydata będzie należało: wykonywanie napraw maszyn i urządzeń wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem przeglądów zgłaszanie zapotrzebowania, zamawianie części zamiennych niezbędnych do wykonywania prac i...
    opublikowana: 16 lutego 2020
    • Zgierz
    ZADANIA: Utrzymanie ciągłości pracy urządzeń i instalacji w aspekcie automatyki Diagnozowanie i usuwanie usterek oraz awarii maszyn Wykonywanie przeglądów, konserwacji i remontów maszyn i urządzeń, Wdrażanie modernizacji oraz usprawnień...
    opublikowana: 14 lutego 2020
    • Wielka Wieś (pow. krakowski), Kraków, Olkusz
    Wymagania Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min.2 lata, Doświadczenie w zarządzaniu zespołem Automatyków, Wymagane wykształcenie techniczne i uprawnienia elektryczne do 1 kV, Praktyczna znajomość zagadnień związanych z konserwacją,...
    opublikowana: 13 lutego 2020