Oferta pracy

Mistrz Automatyków i Elektryków

TIKKURILA POLSKA S.A.

  • Mościckiego 23, Dębica
    Dębica, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Mościckiego 23

Dębica

Twój zakres obowiązków

  • organizacja i koordynacja pracy podległego zespołu zgodnie z celami Spółki z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, zasad prawidłowej eksploatacji urządzeń i instalacji przemysłowych,

  • utrzymanie ciągłości procesów produkcyjnych poprzez zapewnienie pełnej sprawności technicznej urządzeń i instalacji elektrycznych i automatyki przemysłowej,

  • nadzór nad procesem przeprowadzania remontów, przeglądów i konserwacji urządzeń i instalacji elektrycznych i automatyki przemysłowej,

  • prowadzenie, opracowywanie i aktualizacja dokumentacji technicznej,

  • uczestnictwo w pracach związanych z modernizacją parku maszynowego oraz uruchomieniem nowych instalacji, maszyn i urządzeń przemysłowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane: elektrotechnika, automatyka, elektronika lub pokrewne,

  • umiejętność zarządzania zespołem,

  • znajomość układów elektrycznych oraz systemów automatyki przemysłowej,

  • uprawnienia elektroenergetyczne SEP G1,

  • biegła znajomość MS Office, w szczególności Excel,

  • umiejętność skutecznej komunikatywność i współpracy w zespole,

  • samodzielność, odpowiedzialność, rzetelność i zaangażowanie.

To oferujemy

  • samodzielne stanowisko pracy w międzynarodowej firmie o przyjaznej kulturze organizacyjnej,

  • dofinansowanie do posiłków,

  • prywatną opiekę medyczną

  • fundusz socjalny: „wczasy pod gruszą”, dofinansowanie do wypoczynku dzieci,

  • program MyBenefit / Multisport,

  • program emerytalny, grupowe ubezpieczenie na życie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Tikkurila jest wiodącym skandynawskim producentem z branży farbiarskiej, za którym stoi doświadczenie obejmujące dziesięciolecia. Rozwijamy najwyższej jakości produkty i usługi, zapewniające naszym klientom jakość, która przetrwa próbę czasu i sprawdzi się w każdych warunkach pogodowych. Działamy w jedenastu krajach, a 2700 dedykowanych specjalistów, tworzących nasze zespoły, dzieli te same wartości i radość z budowania barwnej przyszłości poprzez powierzchnie, które mają znaczenie. Skandynawska jakość od początku do końca, od 1862 roku.

Przewiń do profilu firmy

Oferujemy pracę w wiodącej firmie na skandynawskim rynku farb oraz szansę na rozwój zawodowy oraz inspirujące i motywujące miejsce pracy.

"Careers that make a difference"