Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mistrz Budowy Rusztowań

  • kujawsko-pomorskie
  • Kierownik
  • 20.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    MISTRZ BUDOWY RUSZTOWAŃ
    Poznań-Janikowo, ul. Gnieźnieńska 45
    Rodzaj pracy: mobilna
    Obszar obsługi handlowo-technicznej: wielkopolskie, lubuskie, łódzkie i kujawsko-pomorskie
    Numer referencyjny: MBR/POZ

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Planowanie obsługi zlecenia montażu rusztowań (zasobów ludzkich, sprzętowych oraz logistyki)
    • Organizacja, nadzór i odbiór prac montażowych
    • Nadzór i kontrola nad utrzymaniem pełnej sprawności technicznej rusztowań oddanych przez Spółkę do użytku
    • Doradztwo techniczne, analiza potrzeb Klientów oraz wsparcie w rozwiązywaniu problemów
    • Wyszukiwanie nowych Klientów
    • Obsługa klientów B2B poza oddziałem Spółki (np. plac budowy)
    • Prowadzenie dokumentacji konstrukcyjnej, technologicznej oraz handlowej
    • Bieżąca współpraca z innymi zespołami (m.in. firmami podwykonawczymi) zaangażowanymi w proces realizacji zlecenia, biurem obsługi, serwisem oraz działami centralnymi Spółki
    • Stały nadzór nad kierowanym zespołem w trakcie wykonywania zadań
    • Przeprowadzanie wizji lokalnych na budowach oraz przygotowywanie wstępnej wyceny
    • Obsługa wew. Systemu ERP
    • Dbałość o wysoką jakość obsługi Klientów i dobry wizerunek firmy

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe techniczne)
    • Udokumentowane doświadczenie zawodowe przy montażu rusztowań
    • Znajomość branży rusztowań i przepisów prawa budowlanego
    • Uprawnienia montera rusztowań – wydane przez Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego
    • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, łatwość nawiązywania kontaktów
    • Znajomość technik sprzedażowych oraz obsługi Klienta
    • Sumienność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy, dyspozycyjność
    • Umiejętność obsługi komputera (Pakiet MS Office)
    • Prawo jazdy kat. B
    MILE WIDZIANE:
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. komunikatywnym
    • Uprawnienia budowlane oraz dodatkowe uprawnienia „E” i „D” (eksploatacyjne w obrębie urządzeń elektroenergetycznych)

    OFERUJEMY:

    • Stabilną pracę w międzynarodowej organizacji o wysokich standardach i ugruntowanej pozycji na rynku
    • Umowę o pracę na pełny etat
    • Atrakcyjne warunki finansowe
    • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu
    • Niezbędne narzędzia pracy (smartfon, laptop, samochód służbowy)
    • Ambitne wyzwania zawodowe i dużą samodzielność w działaniach
    • Bogaty pakiet benefitów (m. in. ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną Medicover dla Ciebie i członków Twojej rodziny, kartę Multisport, nagrody i bonusy, dofinansowanie kosztów kształcenia oraz letniego wypoczynku, zniżki na wynajem maszyn i urządzeń będących w ofercie firmy)
    Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV wpisując w tytule: MBR/POZ.
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
    W przypadku chęci wzięcia udziału w przyszłych rekrutacjach prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w przesłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Ramirent S.A. z siedzibą w Szczecinie (71-066) przy ul. Świerczewskiej 3 w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji.”