Ta oferta pracy jest nieaktualna od 358 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mistrz Cukiernictwa

  • Bytom, śląskie
  • Specjalista
  • 22.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma STOKSON SPÓŁKA JAWNA powstała w 1990 roku. Naszą specjalizacją jest produkcja pączków i donut’ów. Nieodzownym czynnikiem mającym wpływ na jakość wyrobu jest wyspecjalizowana, doświadczona załoga, która od wielu lat powiększa swoje doświadczenie w produkcji pączków. W związku ze ścisłą specjalizacją kładziemy najwyższy nacisk na jakość naszych produktów.

    Aktualnie poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:

    Miejsce pracy: Bytom (okolice)

    Opis stanowiska:

    • Wsparcie w opracowywaniu i wdrażaniu nowych receptur i wyrobów gotowych,
    • Wykonywanie prób wyrobu gotowego,
    • Modyfikacje istniejących produktów,
    • Współpraca z Technologiem i Działem Jakości.

    Wymagania:

    • Wykształcenie kierunkowe: technologia cukiernictwa, mistrz cukiernictwa
    • Min. 5-letnie doświadczenie w produkcji drożdżówek i innych ciastek
    • Umiejętność tworzenia nowych receptur
    • Znajomość wymagań jakościowych przy tworzeniu nowych receptur
    • Wiedza z zakresu cukiernictwa
    • Bardzo dobra organizacja pracy
    • Pasja, zaangażowanie, kreatywność

    Oferujemy:

    • Stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Rozwój zawodowy poprzez udział w ciekawych projektach i szkoleniach,
    • Możliwość wdrażania własnych pomysłów,
    • Niezbędne narzędzia pracy (w tym laboratoryjne),
    • Ubezpieczenie grupowe,
    • Paczki świąteczne i urodzinowe.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.) prowadzonych przez STOKSON Spółka Jawna Henryk Stokłosa i Wspólnicy z siedzibą w Chorzowie.”