Mistrz - Doradca serwisowy

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.07.2018
  • Ważna jeszcze 26 dni (do 12.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Transbud Nowa Huta S.A.

    do autoryzowanego Serwisu MAN
    poszukuje pracowników na stanowisko:

    mistrz/doradca serwisowy
    Miejsce pracy: Kraków

    Opis stanowiska:

    • Kalkulacja i wycena zleceń, nadzór nad jakością i terminowością naprawy,
    • Przygotowanie dokumentacji technicznej, obsługa klientów.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

    Oferujemy:

    • Stabilną i ciekawą pracę w autoryzowanym serwisie MAN,
    • Atrakcyjny system wynagradzania,
    • System szkoleń firmy MAN.

    CV prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się na dole ogłoszenia.