Oferta pracy

Mistrz ds. magazynowych

TAURON Dystrybucja Pomiary sp. z o.o.O firmie

  • 50-231 Wrocław, Polska
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

TAURON Dystrybucja Pomiary sp. z o.o.

50-231 Wrocław

Wrocław

Kim jesteśmy?

MegaMocna drużyna Grupy TAURON to 26 tys. pracowników.
Każdego dnia wkładamy moc energii, aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo kilku milionom klientów. Jesteśmy jedną z największych grup energetycznych w kraju i działamy głównie na południu Polski. Jesteśmy nastawieni na klienta, rozwój i innowacje.

Tworzymy ENERGETYKĘ JUTRA.
Dostarczamy nowoczesne rozwiązania, które dają energię w ciągle zmieniającym się świecie. Nasz potencjał stanowi energia elektryczna i gaz.

Twoje zadania

  • Organizowanie i rozliczanie pracy podległego zespołu w celu zapewnienia odpowiedniego poziomu jakości, efektywności i bezpieczeństwa realizowanych prac wykonawczych przy uwzględnieniu aspektów ochrony środowiska
  • Organizowanie przyjmowania towarów, materiałów oraz aparatury pomiarowej do magazynu
  • Udział w odbiorze ilościowym i jakościowym oraz sporządzanie dokumentacji związanej z jej przyjmowaniem i wydawaniem w systemie obsługi technicznej i księgowym
  • Nadzór nad rozmieszczaniem i układaniem towarów, materiałów, aparatury pomiarowej w magazynie, stosownie do ich właściwości
  • Nadzór nad zabezpieczaniem składowanych towarów, materiałów i aparatury pomiarowej przed zniszczeniem, kradzieżą, pożarem oraz nadmiernymi ubytkami
  • Nadzór nad kwalifikacjami aparatury pomiarowej do legalizacji lub jako zbędnej
  • Prowadzenie ewidencji stanów magazynowych oraz rejestrów i wykazów
  • Udział w okresowych inwentaryzacjach oraz dokonywanie zagospodarowania zapasów zbędnych, uszkodzonych, nieprzydatnych
  • Organizowanie przepływu urządzeń z magazynu głównego do magazynów terenowych oraz zewnętrznych podmiotów
  • Zapewnienie narzędzi, napojów, odzieży roboczej i środków ochrony dla podległego zespołu pracowników
  • Nadzór nad powierzonym majątkiem
  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem magazynu
  • Przygotowywanie danych wsadowych do raportów i sprawozdań na potrzeby Spółki oraz prowadzenie wymaganej dokumentacji w zakresie realizowanych zadań

Kogo szukamy

  • Wykształcenie średnie
  • 3 lata doświadczenia w obszarze związanym z gospodarką magazynową
  • Znajomość aparatury pomiarowej używanej w TAURON Dystrybucja S.A.
  • Umiejętność obsługi programów MS Office
    (Word, Excel)
  • Budowanie partnerstwa i wywieranie wpływu, wdrażanie zmian, zapewnienie realizacji zadań, podejmowanie decyzji, zapewnienie gotowości do realizacji zadań, delegowanie, świadomość organizacyjna

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe
  • 5 lat doświadczenia w obszarze związanym z gospodarką magazynową
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość systemu ELIOT

Oferujemy

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Program
    wdrożeniowy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie
    na życie
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Dofinansowanie
    do wypoczynku
  • Karta
    Multisport
  • Udogodnienia dla rodziców oraz przyszłych mam

Oferta różni się w zależności od Spółki/lokalizacji.

Sprawdź podczas rozmowy rekrutacyjnej, co jeszcze możemy Ci zaoferować.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Numer kontaktowy: 572 886 217, 516 115 811

Zachęcamy do zapoznania się z klauzulą informacyjną dotyczącą procesu rekrutacji pod adresem

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Spółka: TAURON Dystrybucja Pomiary sp. z o. o.

Lokalizacja: Wrocław

Nr ref:  TDP/2021/04/02

Ogłoszenie archiwalne