Ta oferta pracy jest nieaktualna od 440 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mistrz ds. produkcji (k/m)

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 07.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BITO jest międzynarodowym przedsiębiorstwem działającym w branży techniki magazynowej. Ta założona w Niemczech ponad 170 lat temu firma to jeden z wiodących producentów i dystrybutorów elementów wyposażenia magazynowego w Europie. BITO szczyci się obecnie zakładami produkcyjnymi i przedstawicielstwami zlokalizowanymi w Niemczech, Szwajcarii, Francji, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Belgii, Danii oraz Polsce. Swój dynamiczny rozwój BITO zawdzięcza dobrze zmotywowanym Pracownikom oraz zaawansowanym technicznie, najwyższej jakości produktom. Do naszego nowego oddziału w Polsce (zlokalizowanego między Opolem a Gliwicami) poszukujemy dwóch pracowników na stanowisko: Mistrz ds. produkcji (k/m).

    Państwa zadania:

    W pierwszym okresie wdrażania przybliżymy Państwu charakterystyczne cechy naszych produktów i procesów. Poznacie Państwo procedury obowiązujące w naszym przedsiębiorstwie i w naszych zakładach oraz odpowiadające za nie osoby. Przez kilka następnych miesięcy będziecie Państwo intensywnie zapoznawali się z produkcją w naszym zakładzie w Niemczech, aby móc pełnić funkcje kierownicze w naszym oddziale w Polsce.

    Nasze wymagania:

    • bogate, co najmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie obróbki metali, najlepiej w dziedzinie obróbki na zimno blach stalowych w drodze profilowania, gięcia, tłoczenia i łączenia
    • specjalistyczne wykształcenie w zakresie spawania będzie dodatkowym atutem
    • wykształcenie techniczne na poziomie szkoły średniej lub jemu odpowiadające
    • co najmniej 5 lat doświadczenia zawodowego na stanowisku mistrza ds. produkcji
    • doświadczenie w zakładach pracy w Polsce
    • dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
    • praktyczna znajomość systemów planowania i sterowania procesami produkcji MRP (np. Microsoft dynamics AX)
    • zdolność do samodzielnej realizacji zadań i dobra orientacja w zagadnieniach technicznych
    • gotowość do wyjazdu do naszego oddziału w Niemczech na okres pierwszych 6 – 12 miesięcy pracy

    Nasza oferta:

    Odpowiedzialna pozycja kierownicza w ramach globalnie zaangażowanego przedsiębiorstwa, zapewniającego szerokie perspektywy zawodowe i osobiste, a także cechującego się
    wysoko rozwiniętą kulturą pracy.

    Zainteresowany?

    Ucieszą nas Państwa dokumenty aplikacyjne złożone w języku niemieckim lub angielskim, zawierające informacje o Państwa oczekiwaniach płacowych i możliwym terminie
    rozpoczęcia pracy.

    Państwa osoba kontaktowa:
    Dr Boris Eitel
    Kierownik kadr
    BITO-Lagertechnik Bittmann GmbH,
    D-55590 Meisenheim
    Tel. +49 (0)6753 / 122-231
    eib@bito.com
    www.bito.com

    Dziękujemy za nadesłane aplikacje i uprzejmie
    informujemy, że skontaktujemy się tylko
    z wybranymi Kandydatkami/Kandydatami.