Mistrz ds. produkcji (k/m)

Bito Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 lata temu
  • Kierownik
BITO jest międzynarodowym przedsiębiorstwem działającym w branży techniki magazynowej. Ta założona w Niemczech ponad 170 lat temu firma to jeden z wiodących producentów i dystrybutorów elementów wyposażenia magazynowego w Europie. BITO szczyci się obecnie zakładami produkcyjnymi i przedstawicielstwami zlokalizowanymi w Niemczech, Szwajcarii, Francji, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Belgii, Danii oraz Polsce. Swój dynamiczny rozwój BITO zawdzięcza dobrze zmotywowanym Pracownikom oraz zaawansowanym technicznie, najwyższej jakości produktom. Do naszego nowego oddziału w Polsce (zlokalizowanego między Opolem a Gliwicami) poszukujemy dwóch pracowników na stanowisko: Mistrz ds. produkcji (k/m).

Państwa zadania:

W pierwszym okresie wdrażania przybliżymy Państwu charakterystyczne cechy naszych produktów i procesów. Poznacie Państwo procedury obowiązujące w naszym przedsiębiorstwie i w naszych zakładach oraz odpowiadające za nie osoby. Przez kilka następnych miesięcy będziecie Państwo intensywnie zapoznawali się z produkcją w naszym zakładzie w Niemczech, aby móc pełnić funkcje kierownicze w naszym oddziale w Polsce.

Nasze wymagania:

  • bogate, co najmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie obróbki metali, najlepiej w dziedzinie obróbki na zimno blach stalowych w drodze profilowania, gięcia, tłoczenia i łączenia
  • specjalistyczne wykształcenie w zakresie spawania będzie dodatkowym atutem
  • wykształcenie techniczne na poziomie szkoły średniej lub jemu odpowiadające
  • co najmniej 5 lat doświadczenia zawodowego na stanowisku mistrza ds. produkcji
  • doświadczenie w zakładach pracy w Polsce
  • dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • praktyczna znajomość systemów planowania i sterowania procesami produkcji MRP (np. Microsoft dynamics AX)
  • zdolność do samodzielnej realizacji zadań i dobra orientacja w zagadnieniach technicznych
  • gotowość do wyjazdu do naszego oddziału w Niemczech na okres pierwszych 6 – 12 miesięcy pracy

Nasza oferta:

Odpowiedzialna pozycja kierownicza w ramach globalnie zaangażowanego przedsiębiorstwa, zapewniającego szerokie perspektywy zawodowe i osobiste, a także cechującego się
wysoko rozwiniętą kulturą pracy.

Zainteresowany?

Ucieszą nas Państwa dokumenty aplikacyjne złożone w języku niemieckim lub angielskim, zawierające informacje o Państwa oczekiwaniach płacowych i możliwym terminie
rozpoczęcia pracy.

Państwa osoba kontaktowa:
Dr Boris Eitel
Kierownik kadr
BITO-Lagertechnik Bittmann GmbH,
D-55590 Meisenheim
Tel. +49 (0)6753 / 122-231
[email protected]
www.bito.com

Dziękujemy za nadesłane aplikacje i uprzejmie
informujemy, że skontaktujemy się tylko
z wybranymi Kandydatkami/Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy