Oferta pracy

Mistrz (Dział Logistyki Międzywydziałowej)

ZPUE S.A.

  • Koniecpol

    Koniecpol, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośredni nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów logistycznych w trzech lokalizacjach;

  • Odpowiedzialność za terminową realizację zleceń załadunkowych;

  • Koordynacja procesów logistycznych;

  • Koordynacja procesów załadunkowych;

  • Nadzór nad procesem załadunku i rozładunku wyrobów gotowych i półproduktów;

  • Monitorowanie zasobów oraz nadzór nad poprawnością działania maszyn i urządzeń;

  • Zgłaszanie niesprawności oraz serwisowanie maszyn i urządzeń;

  • Ciągłe doskonalenie, modyfikowanie, usprawnianie procesów logistycznych;

  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP oraz dyscypliną na stanowiskach pracy;

  • Tworzenie zestawień, raportów oraz analiz.

Nasze wymagania

  • Umiejętności planistyczne i organizacyjne, zdolność do efektywnego rozdziału prac;

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu;

  • Dobra znajomość pakietu MS Office;

  • Wykształcenie minimum średnie;

  • Miejsce pracy: Włoszczowa.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat;

  • Pracę w systemie zmianowym;

  • Szkolenie przygotowujące do pracy;

  • Możliwość zdobycia dodatkowych kwalifikacji.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

ZPUE S.A.

ZPUE S.A. od ponad 30 lat działa w sektorze elektroenergetycznym. W fabrykach, biurach sprzedaży w kraju i za granicą zatrudniamy 2700 osób. Jesteśmy liderem w segmencie produkcji kontenerowych stacji transformatorowych. Oferujemy rozwiązania dla elektroenergetyki i przemysłu tworząc nową jakość na rynku.

Przewiń do profilu firmy