Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mistrz Działu Produkcji

Woodcraft Sp. z o.o.

  • Nowogród Bobrzański

    Nowogród Bobrzański, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • dbałość o wysoką jakość produkcji,

  • odpowiedzialność za cały etap produkcji,

  • kontrola realizacji założonego planu produkcyjnego,

  • bieżące zarządzanie zasobami produkcyjnymi,

  • odpowiedzialność za stan BHP w zakładzie.

Nasze wymagania

  • mile widziane doświadczenie w przemyśle stolarskim/ tapicerskim

  • wymagane doświadczenie w zarządzaniu pracownikami

  • wykształcenie średnie lub wyższe,

  • odpowiedzialność, samodzielność,

  • dyspozycyjność.

To oferujemy

  • pracę w firmie, która posiada ugruntowaną i silną pozycję na rynku,

  • stabilne warunki zatrudnienia,

O nas

W związku z dynamicznym rozwojem, firma WoodCraft Sp. z o.o. poszukuje do pracy w miejscowości Krzywaniec, powiat Zielonogórski,