Logo Pracuj.pl

Mistrz Działu Produkcyjnego

JOYSONQUIN Automotive Systems Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Wałbrzych, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

JOYSONQUIN Automotive Systems Polska Sp. z o.o.

Stacyjna 16

Wałbrzych

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem pracowników i odpowiedzialność za realizację nałożonych celów produkcyjnych i jakościowych
  • nadzór nad stanowiskowymi instrukcjami pracy
  • nadzór nad zachowaniem obowiązujących standardów
  • spełnienie wymagań BHP i ochrony środowiska
  • ewidencjonowanie czasu pracy pracowników, odpowiedzialność za wymaganą ilość pracowników na danym stanowisku pracy
  • ciągłe doskonalenie kwalifikacji podległych pracowników na podległym dziale
  • ciągłe doskonalenie podległych procesów
  • nadzór nad utrzymaniem prawidłowego stanu maszyn i urządzeń na zarządzanym dziale
  • ścisła współpraca z pozostałymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na działach produkcyjnych
  • umiejętność zarządzania podległym zespołem, efektywne przekazywanie wiedzy, informacji oraz egzekwowania realizacji poleceń oraz obowiązujących standardów i procedur
  • umiejętność organizacji pracy oraz planowanie pracy na poszczególnych stanowiskach
  • orientacja na wyniki, realizacja wyznaczanych celów oraz ciągłe doskonalenie
  • zaangażowanie, odpowiedzialność za powierzone zadania, dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • umiejętność pracy w grupie, wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne
  • otwartość na nowe technologie, duża inicjatywa i kreatywność

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu
  • Prywatną opiekę medyczną Luxmed
  • Grupowe ubezpieczenie i PPK
  • Elastyczny czas pracy
  • Zakładowy Funduszu Świadczeń Socjalnych, dofinansowanie do karty Multisport, kursy j. angielskiego
  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy

Firma JOYSONQUIN Automotive System Polska Sp. z o.o. jest kreatywnym przedsiębiorstwem z lokalizacjami w Niemczech, Polsce, Rumunii, Chinach i Meksyku. Tworzymy emocje w samochodowym wnętrzu za pomocą materiałów dekoracyjnych, takich jak: drewno, skóra, metale, tworzywa sztuczne, folie oraz karbon.

Grupa JOYSONQUIN projektuje i produkuje estetykę, której można dotknąć - perfekcyjną i dopracowaną w najdrobniejszym szczególe. Dzięki pomysłom, takim jak funkcjonalne elementy dekoracyjne oraz innowacyjnym technologiom produkcji z powodzeniem wyznaczamy nowe standardy.

Mistrz Działu Produkcyjnego, Stacyjna 16, Wałbrzych