Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mistrz Energetyk

  • Zielona Góra, lubuskie
  • Specjalista
  • 6 - 8 tys. zł brutto
  • 2019-03-19

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nasz Klient poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:
    Miejsce pracy: Zielona Góra
    Wynagrodzenie: 6 - 8 tys. zł

    Zakres obowiązków:

    • planowanie i nadzorowanie realizacji przyznanego budżetu kosztów mediów
    • aktywne zarządzanie i optymalizacja zużycia mediów
    • koordynowanie pracy podległego zespołu oraz nadzór nad wykonywaniem prac przez firmy zewnętrzne
    • przeprowadzanie kontroli urządzeń oraz przegląd punktów gaśniczych
    • współpraca z dozorem służb zmianowych przy usuwaniu awarii
    • prowadzenie dokumentacji BHP oraz dokumentacji związanej z wykonywaną pracą

    Od Idealnego Kandydata oczekujemy:

    • wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe w kierunku energetyka.
    • świadectwo kwalifikacji kategorii I do 20 kV E i D
    • świadectwo kwalifikacji kategorii II E i D
    • świadectwo kwalifikacji kategorii III E i D
    • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej, w tym 1 rok na stanowisku kierowniczym
    • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
    • prawa jazdy kategorii B
    • kompetencje miękkie

    Oferujemy:

    • umowę o pracę,
    • benefity związane z rozwojem pracownika (szkolenia językowe, szkolenia, kursy zawodowe, udział w konferencjach branżowych, finansowanie książek, podręczników, czasopism naukowych i specjalistycznych itp.)
    • ubezpieczenie
    • benefity związane z rekreacją i wypoczynkiem (karnety na siłownię, imprezy integracyjne, wyjazdy/wycieczki integracyjne, wydarzenia sportowe)
    • benefity związane z kulturą (bilety na imprezy i wydarzenia kulturalne - kino, teatr, filharmonia, opera, koncerty itp., zorganizowane wyjazdy na imprezy kulturalne, bilety na wydarzenia sportowe)
    • świadczenia prorodzinne (imprezy dla dzieci, np. mikołajki, paczki dla dzieci na święta)
    • karty, bony, prezenty (bony towarowe, usługowe)
    • miejsce parkingowe
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Klikając w przycisk „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Grupę Pracuj sp. z o.o., działającą jako agencja doradztwa personalnego (Grupa Pracuj, my), danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.

    W związku z tym, że poszukujemy pracowników dla naszych klientów (potencjalnych pracodawców), po dokonaniu selekcji aplikacji i uzyskaniu Twojej odrębnej zgody na dalszym etapie rekrutacji, udostępnimy Twoje dane osobowe do określonego potencjalnego pracodawcy. Po przekazaniu Twoich danych osobowych, potencjalny pracodawca stanie się administratorem Twoich danych osobowych i otrzymasz od niego dodatkowe informacje, w jaki sposób on przetwarza Twoje dane osobowe. Twoja zgoda jest dobrowolna i w każdym czasie możesz ją cofnąć, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz pod formularzem aplikacyjnym na dalszym etapie aplikowania.

    Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252