Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji / zgodnie z Ustawą z dn.27.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych /Dz.U. z 2002 r. , nr 101 poz. 926 z późn. zm/. Informujemy, iż odpowiadamy tylko na wybrane oferty.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
WSK-Poznań

Mistrz - Kierownik Zmiany Wydziału Obróbki Mechanicznej

WSK-PoznańO firmie

WSK-Poznań

Unii Lubelskiej 3

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem pracowników

  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego

  • zabezpieczenie ciągłości pracy wydziału

  • nadzór nad terminową realizacją zleceń produkcyjnych

  • nadzorowanie pracy urządzeń, ciągów technologicznych

  • rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych

  • proponowanie i wdrażanie usprawnień w procesie produkcyjnym

  • kontrolowanie zgodności prowadzenia procesów produkcyjnych z dokumentacją techniczną

  • dbanie o terminowość, efektywność, jakość i bezpieczeństwo pracy

  • Uwaga: praca w większości na drugiej zmianie.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie, mile widziane wyższe techniczne

  • doświadczenie - minimum 2 lata na maszynach numerycznych (centra tokarskie, frezarskie)

  • doświadczenie w pracy na maszynach szlifierskich będzie dodatkowym atutem

  • znajomość Lean Manufacturing i zarządzania jakością będzie mile widziana

  • znajomość sterowania – Fanuc - będzie mile widziana

  • dobra znajomość MS Office, mile widziana znajomość systemów ERP

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i technologicznej

  • umiejętność rozwiązywania problemów

  • dobra organizacja pracy własnej i podległych pracowników

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych

  • umiejętność podejmowania decyzji i zarządzania zespołem

  • dyspozycyjność do pracy zmianowej.

To oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy w firmie o wieloletniej tradycji

  • niezbędne narzędzia pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • premiowy system wynagrodzeń

  • dofinansowanie do wypoczynku pracowników i ich dzieci

  • dofinansowanie do karty sportowej

  • pakiet socjalny

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • perspektywę długoterminowej współpracy

  • paczki na święta dla dzieci pracowników

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

WSK-Poznań

Jesteśmy znaczącym producentem aparatury wtryskowej do silników wysokoprężnych, osprzętu lotniczego oraz precyzyjnych elementów kooperacyjnych. Posiadamy ugruntowaną pozycję w przemyśle motoryzacyjnym i lotniczym. Nasze wyroby znane są z bardzo wysokiej jakości tak w kraju jak i na świecie, czego dowodem są liczne nagrody i wyróżnienia.

Przewiń do profilu firmy

Szczegółowe warunki pracy i płacy zostaną przedstawione w trakcie rozmów kwalifikacyjnych z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku Aplikuj teraz.