Mistrz/Kosztorysant w Dziale Blacharsko-Lakierniczym

Krotoski spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.O firmie

Krotoski spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Aleja Katowicka 83

Nadarzyn (pow. pruszkowski)

W związku z dynamicznym rozwojem Grupa Krotoski – jeden z najbardziej renomowanych autoryzowanych dealerów marki Audi, Porsche, Volkswagen i Skoda w Polsce, poszukuje pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • oględziny uszkodzonych pojazdów
  • kosztorysowanie napraw w dedykowanym systemie eksperckim
  • planowanie i podział pracy mechaników
  • koordynowanie i bieżący nadzór nad wykonywanymi naprawami
  • kontrola jakości i terminowości wykonywanych prac
  • rozliczanie i nadzór nad zgodnością technologii napraw gwarancyjnych
  • dbanie o właściwy stan urządzeń i narzędzi warsztatowych
  • odpowiedzialność za utrzymywanie porządku w warsztacie

Nasze oczekiwania:

  • co najmniej 3 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku w dziale blacharsko-lakierniczym
  • wykształcenie minimum średnie techniczne
  • znajomość technologii napraw blacharsko-lakierniczych oraz budowy samochodów
  • wiedza z zakresu obsługi specjalistycznych narzędzi wykorzystywanych przy naprawach blacharsko-lakierniczych
  • znajomość programu Audatex
  • doskonała organizacja czasu pracy
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • wysoka kultura osobista i komunikatywność w kontaktach z Klientem
  • sumienność, uczciwość i zaangażowanie w powierzone zadania
  • prawo jazdy kat. B
  • dodatkowym atutem będzie znajomość programu Auto Stacja

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia składające się z podstawy oraz części premiowej
  • szkolenia i certyfikaty z branży motoryzacyjnej
  • możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym
  • dostęp do opieki medycznej oraz kart sportowych
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy