Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Mistrz Laboratorium

Adecco Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Kędzierzyn-Koźle, opolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Obecnie dla naszego Klienta - Przedsiębiorstwa zajmującego się wytwarzaniem mediów energetycznych, w związku z przejściem pracownika na emeryturę pilnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Mistrz LaboratoriumNumer ref.: 021120/PPD/MKO

Zakres obowiązków:

  • Pobór, transport i przygotowanie próbek do badań laboratoryjnych,
  • Wykonywanie analiz fizykochemicznych związanych z bieżącą kontrolą procesów technologicznych, a w szczególności: analizy wody, analizy ścieków, analizy chemikaliów, analizy olejów,
  • Znajomość i respektowanie uregulowań obowiązujących w Laboratorium (normy, procedury, instrukcje),
  • Interpretacja wyników i reagowanie w przypadku przekroczeń dopuszczalnych parametrów

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe (wyższe lub średnie, chemiczne lub pokrewne),
  • Znajomość podstawowych technik laboratoryjnych,
  • Doświadczenie w pracy w laboratorium chemicznym
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu analiz fizykochemicznych, a zwłaszcza wody
  • Umiejętność pracy w zespole

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne i długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pierwszą na okres próbny 3 miesiące, kolejną na 6 miesięcy i następną na czas nieokreślony
  • Perspektywiczną pracę w unikatowym przedsięwzięciu łączącym energetykę przemysłową i energetykę zawodową
  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
  • Pracę w kameralnym, trzyosobowym zespole z możliwością dalszego rozwoju w kierunku koordynacji i sprawowania nadzoru nad pracą podległego zespołu
  • Pracę na jedną zmianę, od poniedziałku do piątku z możliwością rozpoczęcia między 6:00, a 8:00.
  • Benefity: "wczasy pod gruszą", zapomogi pieniężne, dofinansowanie wypoczynku dzieci, dofinansowanie biletów do kina, na basen, premia świąteczna, karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe i prywatna opieka medyczna na preferencyjnych warunkach, bony Sodexo

Oferta dotyczy pracy stałej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne