Ta oferta pracy jest nieaktualna od 259 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mistrz Magazynu - Brygadzista Magazynu

  • Mława, mazowieckie
  • Kierownik
  • 2017-10-02

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wipasz S.A. od ponad 23 lat specjalizuje się we wdrażaniu najnowocześniejszych technologii produkcji dla polskiego przemysłu spożywczego w branży drobiarskiej. Poprzez prowadzenie badań w nowoczesnych instytutach i laboratoriach intensywnie rozwija swoją działalność w zakresie karmienia oraz opieki nad zwierzętami hodowlanymi. Jest największym polskim producentem pasz kreującym obraz polskiego rolnictwa. Czując się odpowiedzialnym za zdrowe i bezpieczne żywienie ludzi, chcemy, żeby nasi konsumenci kupowali żywność z pełną świadomością i przekonaniem dobrego wyboru. Sukcesy jakie odnosi nasza Firma zawdzięczamy pracownikom o otwartych umysłach, chłonnych najnowocześniejszych rozwiązań, którzy identyfikując się z wizją Zakładu poprzez sumienne i innowacyjne wykonywanie swoich obowiązków, przyczyniają się do jego rozwoju. Dlatego poszukujemy ambitnych i zaangażowanych kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Mława

    Podstawowe obowiązki:

    • Obsługa magazynu mięsa według zasady FIFO;
    • Organizowanie pracy i nadzór nad wykonywaniem obowiązków przez personel magazynu
    • Prowadzenie i nadzór dokumentacji magazynowej;
    • Przyjmowanie i rozpatrywanie reklamacji;
    • Obsługa klientów indywidualnych ( przygotowanie i wydanie produktów);
    • Dbanie o odpowiedni stan magazynu pod względem czystości;
    • Zapewnienie ciągłości pracy;
    • Organizacja swojej pracy zgodnie z przepisami Bhp i przeciwpożarowymi oraz zasadami ergonomii pracy;

    Od kandydatów do podjęcia zatrudnienia oczekujemy:

    • Wykształcenie minimum średnie – mile widziane wykształcenie wyższe preferowany kierunek – logistyka
    • Książeczki Zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych – Warunek konieczny!
    • Co najmniej rok doświadczenia na podobnym stanowisku lub co najmniej na stanowisku brygadzisty
    • Uprawnień do kierowania wózkami widłowymi
    • Motywacji do pracy – wierzymy, że człowiek to inwestycja, dlatego chcemy współpracować i rozwijać się z Tobą jak najdłużej
    • Gotowości do podjęcia pracy zmianowej
    • Dobrej organizacji pracy, umiejętności zarządzania zespołem, komunikatywności, samodzielności, dyspozycyjności i zaangażowania w wykonywane obowiązki.
    • Znajomość pakietu MS Office

    Dla naszych pracowników oferujemy:

    • Stabilne i pewne zatrudnienie w nowoczesnej firmie
    • Umowę o pracę
    • Wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy
    • Szkolenia i wsparcie ze strony doświadczonych pracowników i przełożonych
    • System premiowy powiększający wynagrodzenie miesięczne
    Kandydatów spełniających wymagania prosimy o przesłanie aplikacji w formie elektronicznej za pomocą przycisku "Aplikuj Teraz" pod ogłoszeniem.

    Zastrzegamy sobie prawo zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną tylko wybrane osoby.
    Nadesłanych ofert nie odsyłamy.
    Proszę o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29. 08. 97 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ustaw nr 133 poz. 883).