Ta oferta pracy jest nieaktualna od 47 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mistrz Magazynu - Brygadzista Magazynu

  • Mława, mazowieckie
  • Kierownik
  • 02.10.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Wipasz S.A. od ponad 23 lat specjalizuje się we wdrażaniu najnowocześniejszych technologii produkcji dla polskiego przemysłu spożywczego w branży drobiarskiej. Poprzez prowadzenie badań w nowoczesnych instytutach i laboratoriach intensywnie rozwija swoją działalność w zakresie karmienia oraz opieki nad zwierzętami hodowlanymi. Jest największym polskim producentem pasz kreującym obraz polskiego rolnictwa. Czując się odpowiedzialnym za zdrowe i bezpieczne żywienie ludzi, chcemy, żeby nasi konsumenci kupowali żywność z pełną świadomością i przekonaniem dobrego wyboru. Sukcesy jakie odnosi nasza Firma zawdzięczamy pracownikom o otwartych umysłach, chłonnych najnowocześniejszych rozwiązań, którzy identyfikując się z wizją Zakładu poprzez sumienne i innowacyjne wykonywanie swoich obowiązków, przyczyniają się do jego rozwoju. Dlatego poszukujemy ambitnych i zaangażowanych kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Mława

Podstawowe obowiązki:

  • Obsługa magazynu mięsa według zasady FIFO;
  • Organizowanie pracy i nadzór nad wykonywaniem obowiązków przez personel magazynu
  • Prowadzenie i nadzór dokumentacji magazynowej;
  • Przyjmowanie i rozpatrywanie reklamacji;
  • Obsługa klientów indywidualnych ( przygotowanie i wydanie produktów);
  • Dbanie o odpowiedni stan magazynu pod względem czystości;
  • Zapewnienie ciągłości pracy;
  • Organizacja swojej pracy zgodnie z przepisami Bhp i przeciwpożarowymi oraz zasadami ergonomii pracy;

Od kandydatów do podjęcia zatrudnienia oczekujemy:

  • Wykształcenie minimum średnie – mile widziane wykształcenie wyższe preferowany kierunek – logistyka
  • Książeczki Zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych – Warunek konieczny!
  • Co najmniej rok doświadczenia na podobnym stanowisku lub co najmniej na stanowisku brygadzisty
  • Uprawnień do kierowania wózkami widłowymi
  • Motywacji do pracy – wierzymy, że człowiek to inwestycja, dlatego chcemy współpracować i rozwijać się z Tobą jak najdłużej
  • Gotowości do podjęcia pracy zmianowej
  • Dobrej organizacji pracy, umiejętności zarządzania zespołem, komunikatywności, samodzielności, dyspozycyjności i zaangażowania w wykonywane obowiązki.
  • Znajomość pakietu MS Office

Dla naszych pracowników oferujemy:

  • Stabilne i pewne zatrudnienie w nowoczesnej firmie
  • Umowę o pracę
  • Wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy
  • Szkolenia i wsparcie ze strony doświadczonych pracowników i przełożonych
  • System premiowy powiększający wynagrodzenie miesięczne
Kandydatów spełniających wymagania prosimy o przesłanie aplikacji w formie elektronicznej za pomocą przycisku "Aplikuj Teraz" pod ogłoszeniem.

Zastrzegamy sobie prawo zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną tylko wybrane osoby.
Nadesłanych ofert nie odsyłamy.
Proszę o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29. 08. 97 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ustaw nr 133 poz. 883).

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się