Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Mistrz magazynu

SuperDrob S.A.

  • Prosta 20, Goleniów
    Goleniów, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Prosta 20

Goleniów

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja i nadzór pracy działu,

  • Nadzór i kontrola ewidencji przychodów i rozchodów w systemach IT,

  • Przygotowywanie raportów,

  • Składanie zapotrzebowań na materiały,

  • Bieżąca współpraca z innymi działami Spółki.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do przystąpienia do badań,

  • Uprawnienia do prowadzenia wózków jezdniowych,

  • Predyspozycje oraz umiejętności do kierowania grupą,

  • Umiejętność efektywnej współpracy i koordynacji zadań,

  • Samodzielność w działaniu, bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność ustalania priorytetów,

  • Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym,

  • Praktyczna znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • Praca w stabilnej firmie z tradycjami,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Atrakcyjny system wynagradzania (podstawa + premia) wraz z pakietem benefitów,

  • Dostęp do Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,

  • Program rekomendacji pracowników – możliwość uzyskania dodatkowego bonusa finansowego za polecenie osób do pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • pakiet benefitów

Nasza firma to organizacja z ogromnym potencjałem do wzrostu, działająca w sektorze FMCG, która jako jeden z liderów dostarcza na rynek najwyższej jakości produkty spożywcze. Firma posiada wieloletnie tradycje i konsekwentnie zwiększa swój udział rynkowy.

Przewiń do profilu firmy