Oferta pracy

Mistrz Magazynu Wyrobów Gotowych

Fabryki Mebli Forte S.A.

Generała Władysława Andersa 11

Białostoczek

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie procesu kompletacji zamówień zgodnie z listą wysyłkową, wytycznymi jakościowymi i wymaganiami klienta;

  • Kontrola efektywności procesu kompletacji zamówień;

  • Zarządzanie pracą grupy liczącej ok. 20 pracowników, w tym delegowanie i rozliczanie zadań;

  • Analiza bieżących raportów logistycznych;

  • Podejmowanie działań ukierunkowanych na poprawę organizacji metod pracy;

  • Monitorowanie stanu technicznego wózków widłowych oraz czytników skanerowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne;

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym;

  • Doświadczenie w delegowaniu i rozliczaniu zadań pracowników;

  • Umiejętność identyfikowania i rozwiązywania problemów w celu optymalizacji procesów;

  • Proaktywna postawa polegająca na inicjowaniu zmian;

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej/ znajomość procesów produkcyjnych.

To oferujemy

  • Atrakcyjne zniżki na zakup mebli

  • Dofinansowanie do wypoczynku raz w roku- wczasy pod gruszą

  • Program poleceń pracowniczych

  • Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej Medicover

  • Możliwość nauki jęz. angielskiego i niemieckiego poprzez platformę online