Ta oferta pracy jest nieaktualna od 94 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mistrz Mediów Technicznych

  • Łomża, podlaskie
  • Kierownik
  • 2018-06-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy największą niezależną polską spółką piwowarską.
    Nasza oferta obejmuje  piwa oraz bezalkoholowe napoje słodowe.
    Mamy opinię sprawdzonego i cenionego partnera handlowego
    W chwili obecnej poszukujemy osoby na stanowisko:

    MISTRZ MEDIÓW TECHNICZNYCH
    Miejsce pracy: Łomża

    Zadania:

    • nadzór nad projektami przeglądów technicznych, realizacją harmonogramu remontów, konserwacji maszyn i urządzeń ze swojego obszaru odpowiedzialności
    • uczestnictwo w programach usprawniających procesy, podnoszących bezpieczeństwo, ergonomię pracy i redukujących straty
    • uczestnictwo w prowadzonych inwestycjach, remontach i modernizacjach
    • raportowanie danych energetycznych

    Oczekujemy:

    • wykształcenia wyższego kierunkowego (mechanika, automatyka, elektrotechnika, etc.)
    • doświadczenia w obszarze utrzymania ruchu
    • praktyczna znajomość pakietu MS Office
    • umiejętności współpracy zespołowej
    • zdolności analitycznych
    • odpowiedzialności i zaangażowania
    • zamieszkania w Łomży lub okolicach

    Oferujemy:

    • odpowiedzialną pracę w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o pracę
    • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
    • prace w stale rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

    Zainteresowanych informujemy, iż nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi osobami.