Logo Pracuj.pl

Mistrz montażu konstrukcji stalowych

PG BUDOWAO firmie

6 000–9 000
brutto / mies.
  • Rogowiec (pow. bełchatowski)
    Rogowiec (pow. bełchatowski), łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • organizowanie pracy zespołu pracowników w sposób zapewniający należyte wykorzystanie maszyn i urządzeń oraz planowe i terminowe wykonanie zadań
  • organizowanie i kontrolowanie stanowisk pracy, przygotowywanie frontu robót zgodnie z dokumentacją techniczną oraz instruowanie pracowników o sposobie wykonania powierzonych im zadań, udzielanie rad i wskazówek, zwłaszcza pracownikom młodym i nowo zatrudnionym
  • dbanie o terminowość i wysoką jakość wykonania zadań przez kierowany zespół pracowników, przez dopilnowanie przestrzegania instrukcji technologicznych, systematyczne szkolenie w zakresie metod pracy i kontrolę jakości jej wykonania
  • zapewnienie pełnego i właściwego wykorzystania czasu pracy, przestrzegania dyscypliny pracy i zakładowego regulaminu pracy przez sprawdzanie obecności pracowników na stanowiskach pracy w ciągu całej zmiany oraz niedopuszczanie do pracy osób niezdolnych do pracy
  • nadzorowanie stosowania przez pracowników bezpiecznych metod pracy, przestrzegania przepisów bhp, prawidłowego posługiwania się sprzętem ochronnym i zabezpieczającym oraz postępowania zgodnego z przepisami przeciwpożarowymi i porządkowymi
  • stwarzanie nowym, a w szczególności młodym pracownikom warunków ułatwiających adaptację do pracy i podnoszenie kwalifikacji oraz udzielanie rady i pomocy w prawidłowym wykonaniu powierzonych im zadań i właściwego gospodarowania materiałami.
  • informowanie pracowników zespołu o stawianych przed nimi zadaniach, o wynikach ich pracy, jak również o zadaniach i wynikach całego zakładu pracy
  • stwarzanie warunków dobrej współpracy pomiędzy pracownikami oraz kształtowanie prawidłowych stosunków międzyludzkich
  • wyznaczanie pracownikom zadań dodatkowych lub doraźnych, za których wykonanie może być przyznana premia

Nasze wymagania

  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia do pracy odpowiednie do kwalifikacji wynagrodzenie
  • możliwość zdobycia doświadczenia przy realizacji ciekawych projektów budowlanych
  • kursy i szkolenia

Mistrz montażu konstrukcji stalowych, Rogowiec (pow. bełchatowski)